Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hímneműek! Titeket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hímneműek! Titeket zavarna, ha a lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
A hímneműek megszólítás zavar. Te sem örülnél, ha nősténynek, vagy szukának hívna valaki.
2012. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék neki ha egy csaj kezdeményezne :D
2012. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: Azért írtam így, mert a kamaszok és az idősebbek véleménye is érdekel. De ha azt írom, hogy fiúk, akkor belekötnének, hogy egy harmincas férfi már nem fiú, és fordítva. Így tűnt a legegyszerűbbnek.
2012. márc. 21. 15:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon utálom, valahogy nem jön be. Én annak vagyok a híve, hogy adjon egyértelmű visszajelzést a lány. :)
2012. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oh, elfelejtettem. A korotokat is odaírnátok légyszi? :)
2012. márc. 21. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenki szereti, ha a lány kezdeményez, csak van aki túl sok csajozós könyvet olvasott és ezért állítja az ellenkezőjét.
2012. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Milyen jelzések, jelek stb...

Emberek vagyunk, távjelzők szoktak jelet adni meg különböző berendezések.

Miért nem lehet beszélgetni!

2012. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És hogyan reagálnátok arra, ha egy olyan lány kezdeményezne nálatok, akit ismertek, de eddig sosem gondoltátok, hogy lehetne bármi is köztetek? Nem azért mert csúnya, hanem csak nem jutott eszetekbe, mert eddig nem tekintettetek rá úgy, hogy akár a barátnőtök is lehetne.
2012. márc. 21. 16:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megnőne a májam :D
2012. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szeretem! Elő szokott fordulni ...


37/F

2012. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!