Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem képesek a lányok egy olyan alapvető dologra, hogy megadják az embernek a tiszteletet?

Figyelt kérdés
Miért olyan gerinctelenek hogy nem veszik fel a telefont, azután hogy már többször találkoztunk? Miért nem tudják szépen megmondani azt hogy figyu, köszi az estéket, jó volt, de elég volt, más terveim vannak? Miért kell ezt az egészet úgy elintézni, hogy egyszerűen nem veszik fel? Olyan megalázó. Jól mondták sokan, a lányok nem tudják mi a tisztelet, nekik csak az számít hogy nekik jó legyen, a legönzőbb élőlény ami létezik.
2012. márc. 20. 19:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Holnap tegyél még egy próbát, ha arra se reagál, húzz nyugodtan egy újabb strigulát a "h.p." oldalra, esetleg a nagyon h.p. oldalra, és felejtsd el. Keresd meg azt az egy kivételt aki viszontkeres!
2012. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ha én nem veszem fel a telefont, az azért szokott lenni, mert mondjuk épp nem hallom, vagy nem vittem magammal a telót, és nem tudom visszahívni az illetőt, mert nincsen pénzem.
2012. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Átérzem a helyzetedet teljesen, csak engem egy srác vert át ugyanígy.

De azt azért hozzátenném, hogy nem minden lány ilyen, ahogy nem minden. Csak mi kifogtuk most őket.

Próbálom magam azzal vigasztalni, hogy legközelebb jobban járok, de tudom, hogy ritka rossz érzés az egész. És azon agyalsz, hogy mivel érdemelted ezt ki.

Plusz levonod azt a következtetést, hogy a szemében még annyit se érsz, hogy válaszra méltasson. Elkeserítő. :(

Kitartást és fel a fejjel, lesz ez jobb is.


És hogy miért csinálhatják ezt? Mert így könnyebb intézni a dolgokat és nincs bennük annyi gerincség, hogy ne haragudj mégse érdekelsz.

2012. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Fölvette harmadik hivásra, beszélgettünk egy olyan 10 percet és én kihivtam holnapra egy sétálni, de azt mondja sok a tanulnivalója. Holnap pedig tudom hogy egész nap szabadnapja van, de mégis ilyen olcsó kifogásokat hoz fel. A múlt héten is pont ezt hozta fel, de valahogy meggyőztem hogy találkozzunk. Mondjuk akkor már teljes érdektelenséget mutatott felém, nem nézett a szemembe, hideg volt és fölényes. Azelőtt nem ilyennek láttam. Ez ismét az a csapda, amit túl kedvesség csapdájának hivok én, amikor is amiatt szopok mert nagyon rendes vagyok. Ezt a hibát sokszor elkövettem. Ez a csaj rendesnek tűnt, és gondoltam értékelni fogja és megszeret. Az elején érdeklődést is mutatott felém...oszt lassan lassan ez elszállt. Miért vagyok rendes, udvarias, előzékeny, kedves??? Úgy gyűlölöm magam ezek miatt. Meg kell változnom minél előbb és akkor jobb életem lesz.
2012. márc. 21. 13:43
 15/22 anonim ***** válasza:
újabb önsajnáltató idióta, aki azt hiszi, hogy a rendessége meg a kedvessége miatt dobja egy csaj. hát nem. biztos van benned valami, ami taszítja. ennyi. nekem is van csomó srác, akiről nem tudom megmondani, miért, de taszít.
2012. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
S szerinted azt valaha ki fogom tudni deriteni hogy mi bennem a taszitó, hogyha folyton azt hozza föl kifogásnak hogy sok a tanulnivalója? Ha minden lány annyira tapintatos és rendes hogy nem mondja a fiú szemébe az igazságot akkor az életbe mikor fogom kijavítani a javításra szoruló tulajdonságaimat? Épp amiatt gondolom azt hogy a kedvességem a baj mert nem mond senki semmit.
2012. márc. 21. 17:37
 17/22 anonim ***** válasza:
csak van barátod, tesód, vagy anyukád, apukád, akik elsorolják neked azokat a tulajdonságokat, amik irritálóak benned...
2012. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Vannak, de nem mondják csak azt hogy szép vagyok és okos. A barátaim meg csak azt hogy intelligens vagyok és éles eszű. Meg néha hogy jól nézek ki. De én úgy érzem csak nem akarnak megsérteni. Ezért volna szükségem gátlástalan, pofátlan csajok véleményeire is hogy tudjam meg az igazat.
2012. márc. 21. 18:39
 19/22 anonim ***** válasza:
akkor fejtsd már ki kicsit bővebben, h hogyan viszonyulsz a lányokhoz. mit, hogyan csinálsz, meg ilyenek. mondjuk nyilván külső szemlélő ezt objektívabban meg tudja ítélni, de azért csak tudod, h mi az, amin javíthatnál. pl én tudom, h bunkó tudok lenni, ha akarok, meg nem úgy fogadom a bókokat, ahogyan kéne. ennyire azért csak tudod a sajátjaidat, nem?
2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha meg bunkon utasitananak el es megalaznanak a velemenyukkel, akkor meg az lenne a baj, es akkor olyan kerdest irnal ki, hogy miert ilyen bunkok a lanyok, miert nem tudnak tapintatosabbak lenni:D


Am kuldj kepet, megmondom, van e baj a kulsoddel

2012. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!