Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek most? :s

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? :s

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és nemtom hogy mivan velem:s Mostanra eléggé vonzódok a fiúkhoz, és úgyérzem hogykéne nekem egy barát, miközben tudom, hogy még nagyon gyerek vagyok és nem ezzel kéne foglalkozzak...Ha meglátok egy cuki srácot az utcán például, elképzelem hogy milyen lenne hogyha járnánk, utána aztmondom hogy minek képzelgetek ilyeneket. Meg hogyha facebook-on rámír egy ismeretlen srác mindig reménykedek hogy vajon tetszem-e neki meg ilyesmik..o.O

Nagyon zavar, légyszi segítseteg , mitől van ez??><



2012. márc. 18. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi:) Jó hallani ilyetis:)
2012. márc. 19. 18:09
 12/13 anonim válasza:
szia én is 12 vagyok ugy láccik tobbunknek ez a gondja sajnos nekem is :)én is pont így érzem magam mint te :(!....és bocsi a késo válaszért :)
2012. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Itt vagyok, lehet jönni 13-16 éves korig megölelek minden szép lányt :D
2012. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!