Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek most? :s

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? :s

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és nemtom hogy mivan velem:s Mostanra eléggé vonzódok a fiúkhoz, és úgyérzem hogykéne nekem egy barát, miközben tudom, hogy még nagyon gyerek vagyok és nem ezzel kéne foglalkozzak...Ha meglátok egy cuki srácot az utcán például, elképzelem hogy milyen lenne hogyha járnánk, utána aztmondom hogy minek képzelgetek ilyeneket. Meg hogyha facebook-on rámír egy ismeretlen srác mindig reménykedek hogy vajon tetszem-e neki meg ilyesmik..o.O

Nagyon zavar, légyszi segítseteg , mitől van ez??><



2012. márc. 18. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

semmi gond igyál egy pálinkát, szívjál el egy szál cigit és ha ezt minden reggel megcsinálod akkor el fog múlni.

de komolyan ha barát kell még ha csak 12 éves is vagy hát legyen, de a fiú se 14-15 vagy idősebb legyen, és legyen eszetek.

most mondhatnám hogy inkább tanulj, de ha akarod akkor úgyis lesz, abból meg hogy megfogjátok egymás kezét, vagy megpusziljátok egymást abból baj nem lehet, mást meg még úgysem tudtok. tapasztalatszerzésnek jó lesz. de ha csak a lábad köze viszket akkor vakard meg, azzal még várj hogy azért legyen fiúd. az barátok között is legalább 14-15 éves kor, de inkább ha lehet akkor 16-17.

2012. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De cuki vagy:)

Ez egy természetes dolog:)

A hormonok miatt van. Egyáltalán nem ciki és nincs veled semmi gond, ha fiúzni szeretnél. Az sem gond, ha csókot szeretnél meg ilyenek:)

Csak nem szabad butaságokba belemenni. Pl a sexhez még nem vagy érett.

2012. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi:/:)

És nem, nem a "lábam köze viszket" fúúúj ilyenre nem is gondoltam o.O

2012. márc. 18. 19:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is : nyugodj meg! Szerintem ez csak azért van, mert kamaszodsz. Vannak lányok, akik kicsivel hamarabb érnek meg az ilyesmire.
2012. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi.:)) Megnyugodtam egy kicsit:s és még eszembe sem jutott a sex!!!
2012. márc. 18. 19:03
 6/13 piicur ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit érettebb vagy a korodnál ez ne idegesítsen. Csak egyre készülj föl (tapasztalat): Mondjuk a baráti/ismertségi körödben van egy 15-16 esetleg 17 éves srác, aki neked tökre meg tetszik. Ami amúgy nem baj, mert, ha komolyan érettebb vagy a korodnál simán tudnád kezelni. DE 1) az ő korabeli srácok már mást is elvárnak egy kapcsolattól a csókon meg ilyesmiken kívül. (khmm. szex. akkor is, ha még eszedbe se jutott..:s) 2) ha nagyon jóban vagytok (és ez volt velem.:(( ) ő akkor is csak nagyon jó barátként- amolyan hugicaként fog kezelni, ami valószínű tök szarul fog esni.

szóval, csak annyit tudok javasolni, hogy várakozz kitartóan, és akkor berobban majd valaki, akiről nem kell képzelődni, mert ott lesz neked...;DD

2012. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam, hogy maszturbálni sem ciki.
2012. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mármint olyan értelemben, hogy elfelejtettem leírni. Nem ciki!
2012. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
okés köszönöm:))mindenkinek ment a zöld kész:) KÖSZI!
2012. márc. 19. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
halálugyanez az eset vagyok én is de már 2 éve és egész könnyen lehet tűrni:) most csak próbálom jól érezni magam a fiú haverjaimmal is de már tényleg jó lenne valakit átölelni:$ teljesen megértelek:DD és neked is sok sikert kívánok:))
2012. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!