Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet velem a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Egy csaj sem akar velem össze jönni mindegyik azt mondja hogy mennyire helyes vagyok meg minden és amikor próbálkozok valamivel (átölelni megfogni a kezét) akkor mindegyik azt mondja h ezt nem úgy gondolja meg ilyenek.Szerintetek mit rontok el mindig?
2012. márc. 17. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azzal rontod el, hogy kedves vagy. legyél bunkó
2012. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne legyél bunkó, azzal egy normális csajnál nem mész semmire. Nem veled van a baj. Ők szimplán a barát kategóriába sorolnak. Keress más lányt, egyszer úgyis találsz egyet aki nem úgy gondolja majd:)
2012. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyet :S

Szóval: én is szoktam mondani hogy tök helyes valaki, de ha valaki tetszik akkor nem ezt mondom. Pl a barátaimnak nagyon sokszor mondom, hogy milyen helyesek, de ez a pl "tök helyes vagy azzal a bögrével a kezedben" című játék.

Hidd el, ha valakinek tetszel, akkor nem azt mondja hogy helyes vagy, hanem hogy tetszel neki.

22/L

2012. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom, lehet hogy megijedtek tőled. :D De nekem ha tetszik egy fiú akkor is mondom hogy helyes, és járnék is vele, nem csak úgy mondom mint egy barát.
2012. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2012. márc. 17. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
küldj magadról képet
2012. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!