Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a barátnőm ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a barátnőm ezt tenni velem?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy egy igazán erős kőkemény férfivel megcsinálja a gyereket én meg majd nevelem. Nekem miért nem engedi a szexet velem. Tegnap közölte velem ezt a tényt. Ez felháborító!
2012. márc. 16. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Még él a hülye r.banc? akkor valamit elfelejtették megtenni khhmm :@
2012. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Na ne kábíts, ilyen nincs..... :)
2012. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál h csak szopatott?De ha még sem,akkor mondd neki h én 1 erős kőkemény férfi vagyok. ;)
2012. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
ha mégis van, akkor szemétre azzal a pasival
2012. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
És egy ilyen után még a barátnőd?
2012. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
vagy mivel, csajjal naaa
2012. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, nálam ez után a kijelentés után repült volna a csaj, de még fel is pofoztam volna, pedig én is azt az elvet vallom, hogy nőt nem ütünk meg, de ez a csaj nem nő, hanem szuka. A drága hölgyed gyakorlatilag baleknak néz téged, ezért akarna mástól gyereket. BOBD MOST! És mond el neki, hogy te pedig egy igazi nővel akarod leélni az életed, és egy igazi nővel akarsz családot alapítani, nem pedig egy számító kurv@aval.
2012. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen nem komolyan gondolta, azt várja csak, hogy legyél keményebb, határozottabb. A nők nemszeretik a papucs férfiakat. Közöld vele, hogy veled nem beszél így, de ha így gondolja, arra van az ajtó, lehet menni. Ha pedig nem komolyan gondolta, akkor vegyen vissza, mert lehet másnak bejön, ha keménykedik vele, de az nem te vagy PONT

Ha ettől nem tér észhez, dobd ki .. Egyből a lábaid előtt fog fetrengeni.

2012. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
két pofon a csajnak aztán hello a soha viszont látásra! legyen tököd!
2012. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, KI NE DOBD A CSAJT!!


Elmondom mit tegyél, a felháborodásodból ítélve normális ember vagy, vegyél egy nagy levegő és menj bele, várd meg míg terhes lesz, várj a 4. hónapig (akár 9.) és hagyd ott.

Jogilag nem a tied, bajba nem kerülhetsz, a tökéletes bosszú ami még azt is sugallja, hogy nem vagy papucs (akár ez az igazság akár nem), veled ilyen kis kurwa ne szórakozzon.

2012. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!