Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés
3 hónapja van párkapcsolatom, osztálytársak vagyunk, így minden nap talizunk, suliban. sulin kivül annál ritkábban, 1x 2x hétközbe talán, hétvégén 1x. ezek közül is sokat lemond néha, el kell menjek valahova az anyujával, rosszul érzi magát, ilyesmi. ez miatt volt utóbb 1 nagyobb vita köztünk. neki idő kell magára is, dolgai vannak, hasonlók. de meg tudtunk egyezni, s mikor együtt vagyunk minden rendben, általában nagyon jól érzem magam vele. de azóta mégis úgy érzem, hogy egyre kevésbé szeretem. ő viszont érezteti, mondja, hangsúlyozza, hogy nagyon szeret engem. akkor most mi van?
2012. márc. 15. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem van, elmúlt, jön a "balhés" szezon.
2012. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyfejed kisköcsög.
2012. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mivan? nem lehet itt értelmes választ kapni?
2012. márc. 15. 22:20
 4/4 anonim válasza:
Talán ő elegendőnek érzi azt az időt, amit együtt töltötök. De ha ennyi miatt máris kevésbé szereted őt az szerintem nem jó. Meg kell beszélned vele és ha utána se jobb, akkor felesleges megvárnod míg teljesen kiszeretsz belőle.
2012. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!