Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza lett volna ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lett volna ha emiatt szakít velem?

Figyelt kérdés

Tegnap este 7kor párom rám telefonált, hogy későn fog feljönni hozzám. fél8kor elmentem le egy ismerősömhöz, aki egy falatozót üzemeltet. Ott beszélgettem velük, és energiaitalt ittam. 9től egészen 10ig kb. 10 percenként küldtem páromnak a visszahívó sms-eket, hogy nem vagyok otthon, ne menjen csak úgy be a lakásba (szüleimmel lakom, és van amikor korán lepihennek!). Negyed11-kor végre felhívott, mondtam neki hogy a falatozónál vagyok (Ami a lakásunktól kb 2 percnyire van, pontosabban a házunkkal szemben levő ház másik oldalán.). Lejött, és ideges volt 8később bevallotta, hogy a munka miatt), hogy mi az, hogy este 10 után kocsmázni járok. A falatozó nem kocsma, bár van szeszesital. Mondtam neki, ha nem fejezi be ezt a stílust, hazamehet. Autóba ült, hazament. Reggel hívott, még aludtam, így a telóba alig akart mondani valamit. Szakítani akart velem (telefonon!), de ésszerű érvekkel meggyőztem, hogy ez csak pillanatnyi düh, hamar megbánná. 10 perc múlva újra beszéltünk telón, akkor már szerelmet vallott, hogy én vagyok neki az igazi, minden reggel velem akar kelni. Igaza van, hogy este 10kor ne üljek egy falatozó teraszán? Nem ismerkedni mentem le, a tulaj volt lent az élettársával, velük beszélgettem, mert amúgy egész nap itthon ülök, nem megyek sehova.

tudom, hogyha szakított volna velem, max 1 óra és bocsánatot kér, mert megbánta de rosszul esett, hogy ezt a kocsmázós dolgot úgy mondta, mintha egy alkoholista lennék.


2009. júl. 2. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én ha bejelentett vendéget várok,akkor nem megyek sehova,még akkor sem,ha unatkozom.A falatozóba máskor is elmehettél volna.
2009. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát szeretinem valami más oka is van annak, h. szakítani akart veled(kocsma csak egy jó ürügy volt neki)hisz te mondtad, h. más nem is volt ott, csak a tulaj, meg a felesége, magyarul mire(kire)lett volna féltékeny?)

vagy most így belegondolva, lehet, h.m csak az zavarta, h. nem otthon vártad őt(amúgy a munka soha ne legyen kifogás egy kapcsolatban, de mindegy)beszéld meg vele a dolgot újra, hátha kiderítesz valami(lehet, h. nagyon bántotta, az h. később tudott hozzád jönni, és te meg úgy voltál vele, h. jó akkor lemegyek egy kicsit beszélgetni, ő meg ezt úgy vette, h. nem is vártad, mikor ő bár késve is de jött)

EZT MEG KELL BESZÉLNETEK, SZORÍTOK NKETE!!!!

2009. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy fél10-10 előtt nem ér oda hozzám, ezért mertem lemenni fél8kor. Ha mondjuk tudom, hogy 8kor jön, természetes, hogy nem megyek sehova.

A falatozóba egyébként 2 hete nem voltam úgy, hogy nélküle. Mindig együtt mentünk le, tegnap meg egyedül, mert unatkoztam. Jól esett picit ülni a levegőn, és csevegni.


Már megbeszéltük, hogy ha valami baj van, szólni fog hogy ezt meg azt ne tegyem mert neki szarul esik.

Azt mondta sok a 8 év korkülönbség, más az életvitelünk ezért nem illünk össze, és erre tök jó példa volt a tegnap este.

2009. júl. 2. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt valami más gond is lehet, nem csak a falatozó. Egyébként ha tényleg nem vártad abban az időben, miért ne ülhetnél a teraszon egy falatozóban???Főleg ha ő is tudja, hogy kikkel vagy (írtad, hogy együtt szoktatok menni). Nekem ez furcsa. Lehet nem ártana beszélgetnetek egy picit.
2009. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni, hétfőn és kedden nem volt semmi baj.

Én azt érzem, hogy ő túlreagálja a dolgokat, a bolhából elefántot csinál.

2009. júl. 2. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt hogy valami hülyeségen felhúztam magam és úgy éreztem vége.Pár perc múlva már megbántam.Biztos sok volt a munka, fáradt volt, ilyenkor hisztisebb minden ember.Lehet ha nem mész le másért sérült volna be.Ez másnál is van. Ha sokszor csinálja akkor 1 kicsit bekeményíthetsz. pl: azt mondod jól gondolja meg mert ha elmegy nem kell vissza.Ekkor kicsit jobban átgondolja.Ne aggódj nagyon
2009. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!