Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy nő barátja. Igazából nincs köztük mély barátság, szerintem csak felszines az egész. Egy szórakozóhelyre járnak szórakozni és ott ismerték meg egymást. Pontosabban párom a nő párjával volt jóba és általa ismerte meg a csajt.

Engem ez a nő valamiért ki nem állhat. Állandóan azt mondogatja páromnak, hogy találhatna nálam jobb nőt is. (Persze ezerszer jobb nő vagyok nála, fiatalabb is, rendszeresen sportolok még soha nem alázott meg senki egy ilyen szöveggel.)

Párom bemutatott a nőnek, már akkor láttam rajta, hogy nem leszek szimpatikus neki. Majd folyamatosan furni kezdett. Volt egy konfliktusunk is. Nekem esett, hogy én csak ki akarom használni páromat. És páromnak is megmonta, hogy többet ne vigyen arra a szórakozóhelyre ahova ő is jár. (Bár azt nem értem mi jogon.)

Nagyon idegesít, hogy még ezek után is tartják a kapcsolatot. Néha nő fel szokta hívni, sms, mailek. És párom ezekre válaszol.

Párom szerint ebbe semmi rossz nincs. Ilyen a nő elviselhetetlen természete van. De ha néha felhívja páromat, beszél vele néhány szót, elmondja a problémáit és ennyi.

Szerintem pedig igenis van. Az a nő megalázott engem.

És még párom tartja vele a kapcsolatot????

Észrevettem, hogy párom facebook képei alá is folyamatosan kommetlen vagy üzenő falára irogat.

Még mielött írnátok párom nem akar a nőtöl semit. Ez biztos! SOHA nem kellene neki.

Az hogy a nő mit akar páromtól azt nem tudom. De azt szeretném, hogy párom szakítson meg vele minden kapcsolatot.

Szerintetek ez olyan nagy kérés? Mert szerintem egyáltalán nem!

Párom pedig leráz annyival, hogy ne foglalkozzak ezzel. Nem akar konfliktust. Jó haverja a nő pasija és szerinte ebbe semmi kivetnivaló nincs, hogy tartják a kapcsolatot.

Sőt még azt is megkaptam hogy tulreagálom.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire semmibe veszi az érzéseimet.

Mit gondoltok erről? Kezd elegem lenni ebből az egészből.

(Ráadásul nő idősebb nálunk. jóval 30 felett van. egyszerűen szánalmasnak találom a viselkedését és magát az egész nőt)

Látni nem akarom soha többet és azt se szeretném, ha párom tartaná vele a kapcsolatot.

Adjatok tanácsot.


2011. nov. 8. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

El kell tűrnöd, ha ők ennyire barátok. Nekem a férjem nem bírja az én legjobb barátnőmet, aki 20 éve a legjobb barátnőm (most 34 évesek vagyunk). Viszont nem szól soha rá semmit ,egyszerűen nem keresi velük a közös programot, és ha én szervezek, akkor néha kihúzza magát belőle. (néha nem tudja).


Ha tényleg mint nő, szóba se jöhet, csak mint barát, akkor hagyd őket a francba, és ne vegyél róla tudomást, ez még talán fájóbb, mintha emlegeted a párodnak, hogy ez neked milyen xarul esett (még ha igy is van, valójában).

2011. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Mivel is alázott meg? Hogy van nálad jobb nő is? Nos, mivel nem magára gondolt, ezért nyilván igaza van. Ez legyen a legnagyobb problémád, ne akard, hogy a párod barátsága a nő pasijával megromoljon egy ilyen hülyeség miatt. Vedd be a leszaromtablettát, oszt' jólvan.
2011. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Szetintem féltékeny vagy a nőre. Bízz a párodban. És vedd lazábban a dolgot.
2011. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mégis mi jogon mondja meg páromnak, hogy engem ne vigyen el abba a szórakozóhelyre? És mindenki elött jelenetet rendez, hogy kihasználom páromat. Mindenki minket figyelt, rendkívül megalázó volt a helyzet.

Részeg volt a nő és közönséges. Elrontotta az egész estémet. Sőt azóta a szórakozóhelyre se mentem vissza.

És ezt lereagálja párom annyival, hogy ez egy ilyen nő. Volt olyan szituáció is korábban hogy neki esett egy régi ismerős nőnek. Abszurd az egész.

ÉS haragszom páromra, hogy ilyen nővel tartja a kapcsolatot. Nem tudom lazábbra venni. Nagyon dühös vagyok.

2011. nov. 8. 23:48
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Én sem nyelném ezt olyan könnyen le a helyedben. Oké, hogy nem vetélytárs a másik nő, de ő akkor is megsértett Téged, a párodnak melletted kellene egyértelműen és azonnal kiállnia, szerintem.

N

2011. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is drámázol. Bízz a párodban és ne sajátítsd ki őt. VEled van,téged akar,ne várd már tőle azt,hogy összevesszen bárkivel azért,mert te azt akarod.
2011. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Nincs most kedvem visszakeresni, de már nem először írod ezt ki. Ha ennyire rágja a beledet a dolog, akkor írd ki havonta, de a vége úgyis csak az lesz, hogy a párod jóban marad a nővel, te meg magad alatt vágod a fát, ha követeled, hogy egy barátjától váljon meg a kedvedért.


Csak úgy jótanácsként mondom, hogy ne zárd ki ennyire, hogy alakul köztük valami. Hiába ecsetelted oly' megkapóan, hogy milyen szuper csaj vagy te, és milyen szörnyű némber a másik, attól még simán lehet, hogy tőled fog megszabadulni a barátod, mert ki akarod sajátítani.


Még egy utolsó megjegyzés: ismerőseim között több olyan pár is akad, ahol a hölgy 5-8-11 évvel idősebb a férjénél. Boldogan élnek... ne vegyél mérget semmire.

2011. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Én semmilyen szórakozóhelyre nem járok,

így nincsenek is ilyen gondjaim...


Amúgy lehet, hogy nem látod,

de ebben a "hármas felállásban",

TE VAGY A "HARMADIK" !!


Amúgy nincsen több pasi a városban, hogy mind a ketten ehhez az egyhez ragaszkodtok??!

2011. nov. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy ezután még úgy nevezed a partneredet, hogy a párod. Most veled van, vagy ellened? Egy tapló manus lehet, hogy nincs tekintetted rád. Nekem is van egy hasonló szituációban leledző barátnőm, nem szexpartner, csak észrevettem, hogy a feleségemnek nem jön be, így soha nem hozom szóba, sőt nem is keresem a társaságát sem. Nekem fontosabb a feleségem, mint bárkinek a barátsága.
2011. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És tőle is ezt a viselkedést várnám el, hasonló helyzetben.
2011. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!