Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy nő barátja. Igazából nincs köztük mély barátság, szerintem csak felszines az egész. Egy szórakozóhelyre járnak szórakozni és ott ismerték meg egymást. Pontosabban párom a nő párjával volt jóba és általa ismerte meg a csajt.

Engem ez a nő valamiért ki nem állhat. Állandóan azt mondogatja páromnak, hogy találhatna nálam jobb nőt is. (Persze ezerszer jobb nő vagyok nála, fiatalabb is, rendszeresen sportolok még soha nem alázott meg senki egy ilyen szöveggel.)

Párom bemutatott a nőnek, már akkor láttam rajta, hogy nem leszek szimpatikus neki. Majd folyamatosan furni kezdett. Volt egy konfliktusunk is. Nekem esett, hogy én csak ki akarom használni páromat. És páromnak is megmonta, hogy többet ne vigyen arra a szórakozóhelyre ahova ő is jár. (Bár azt nem értem mi jogon.)

Nagyon idegesít, hogy még ezek után is tartják a kapcsolatot. Néha nő fel szokta hívni, sms, mailek. És párom ezekre válaszol.

Párom szerint ebbe semmi rossz nincs. Ilyen a nő elviselhetetlen természete van. De ha néha felhívja páromat, beszél vele néhány szót, elmondja a problémáit és ennyi.

Szerintem pedig igenis van. Az a nő megalázott engem.

És még párom tartja vele a kapcsolatot????

Észrevettem, hogy párom facebook képei alá is folyamatosan kommetlen vagy üzenő falára irogat.

Még mielött írnátok párom nem akar a nőtöl semit. Ez biztos! SOHA nem kellene neki.

Az hogy a nő mit akar páromtól azt nem tudom. De azt szeretném, hogy párom szakítson meg vele minden kapcsolatot.

Szerintetek ez olyan nagy kérés? Mert szerintem egyáltalán nem!

Párom pedig leráz annyival, hogy ne foglalkozzak ezzel. Nem akar konfliktust. Jó haverja a nő pasija és szerinte ebbe semmi kivetnivaló nincs, hogy tartják a kapcsolatot.

Sőt még azt is megkaptam hogy tulreagálom.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire semmibe veszi az érzéseimet.

Mit gondoltok erről? Kezd elegem lenni ebből az egészből.

(Ráadásul nő idősebb nálunk. jóval 30 felett van. egyszerűen szánalmasnak találom a viselkedését és magát az egész nőt)

Látni nem akarom soha többet és azt se szeretném, ha párom tartaná vele a kapcsolatot.

Adjatok tanácsot.


2011. nov. 8. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben neked van igazad, de én inkább a nőtől kérdezném meg, hogy most a saját párja kell neki vagy az enyém?! Mit foglalkozik ő azzal, hogy neki milyen csaja van, ő csak foglalkozzon a saját magánéletével. Nagyon tudom utálni, ha valaki meg akarja mondani, h nekem ki tettszik, meg ki nem. És ha már itt tartunk, te még mindig jogosabban mondanád meg, hogy ne tartsa vele a kapcsolatot, mint a csaj, azt hogy ki kell neki és ki nem. Amúgy meg szánalmas nő lehet, ilyennel foglalkozik szabadidejében? Mindegy, lényeg a lényeg, egyértelmű, hogy magát jobban eltudná képzelni a párod mellé, mint téged, ez bántja a csőrét! Magadra legyél büszke, mert csak látja, hogy nála is van jobb nő. Viszont az esetleges pároddal elbeszélgetnék, hogy mi neki a fontos? De amúgy meg nem kell megszakítania mindent vele, de legalább mondja meg neki, hogy ez nem egy 30 éves párkapcsolatban elő nőhöz való viselkedés, ha elvileg nem akar semmit a párodtól, akkor meg aztán pláne. Egyébként meg a nő párja a barátja a párodnak, és nem a nő ezt vegye figyelembe, mielőtt konfliktuskerülésre hivatkozna! Amúgy a nő barátja mit szól mindehhez, nem féltékeny? Szerintem ha a párod elmondaná a véleményedet a csajnak, a fiú biztos nem haragudna meg,......kb ennyi. :)
2011. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Neked van igazad!


A kedves párod magasról pottyant az érzéseidre.

Ha komoly kapcsolatban akarja tovább folytatni veled a dolgokat akkor hanyagolnia kell a barátait, számára te legyél az első. Ha ezt nem képes belátni nincs más választás, mint itt és most véget vetni az egésznek. Szerintem a párod még elég gyerekes, összekeveri a szezont a fazonnal. Nem csak a párodnak kell megfelelni hanem a baráti körének is (olyan arisztokratikus).

Amikor sértegetett a párodnak abban a pillanatban meg kellett volna védenie és kérdőre kellett volna vonnia a barátnőjét miért ellenszenves veled.

Ha valaki azzal illet, hogy kihasználod csak, az a személy sokat tud a kettőtök kapcsolatáról.

Valaki elsírja neki a bánatát. Ez a személy aki árulkodik nem bízik benned. Továbbra is vigyorogva tartják a kapcsolatot, ezzel a magatartással helyesel mindent ami ez idáig végbe ment.


Madarat tolláról embert barátjáról…

2011. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva, ha ez fordítva működne, és én lennék a kedvesed helyében (pasiként), akkor szépen kiosztanám ezt a nőt, hogy még egyszer ne beszéljen így arról a lányról, akit szeretek.


Esetleg kérd meg, hogy szóljon a párod annak a nőnek a pasijának (ha már úgyis haverok), hogy állítsa le. Talán rá hallgat.


Egyébként bár lehet, hogy ez kellemetlen, de próbáltál már beszélni erről a nővel? Akár Facebook E-mailben keresztül? Nagyon udvariasan, hogy most igazából mi a baja, leírnád, hogy tudtoddal semmit sem tettél, amivel ezt kiválthattad nála stb. Kedvesen. Azért is jó az E-mail, mert azt átgondolhatod, míg személyesen lehet, hogy (jogosan) elküldenéd a fenébe.


Lehet, hogy azok után, hogy Te kedves vagy vele, még ő fogja magát szarul érezni.

2011. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az nem fordulhat elő, hogy én írok neki mailt. Nem fogok megalázkodni egy közönséges nő elött, aki azt sem tudja hogy kell társaságban viselkedni. (30+ évesen)

Inkább nemfoglalkozom az egésszel, ha pedig összefutnánk, (amit remélem nem gyakran fog előfordulni) levegőnek nézem.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Annak a válaszolónak akinek kissé közönségesen sikerült kifejteni a véleményét, miszerint "hányadszor írom még ki a kérdésemet." Üzenem, hogy most írtam ki először és utoljára.

2011. nov. 10. 21:44
 15/15 anonim válasza:
Hát nem is tudom mi lenne ebbe a helyzetben a helyes....kicsapni a hepajt (amihez amugy jogod lenne)..vagy tűrni...azert gondolom a masodik lehetőséget a helyesebbnek, mert ha a "párod" (azért irom idézőjelbe, mert a párodnak melletted lenne a helye) nem áll ki melletted, mit is várhatnál tőle?! Egyébként én se vennék mérget rá, hogy nem közeledik a másik hölgy felé..ha ennyire nem érdekli mi a fenének keresi a társaságát...és méghogy neked legyen megtiltva, hogy a pasiddal arra a szórakozóhelyre menj, ahova csak kedved tartja..ez is kicsit érdekes...ez a nőtől is eléggé egy görény húzás...élvezi, hogy felidegesithet, és tudja, hogy bármeddig elmehet, mivel a pasid nem áll ki melletted...nekem ez jön le...én neked adok igazat, es drukkolok, hajrá!!!
2011. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!