Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van itt igaza? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van itt igaza? Lehet önző vagyok, de azt akarom, hogy velem legyen

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel nagyon jóba lettünk az utóbbi egy hónapban. azt mondta óriásit csalódott bennem, kellemesen, amikor meglátott, illetve vele voltam 4-5 órát. nagyon jól kijövünk.


de ne ki van egy barátnője, akivel napi szinten veszekednek, nem is tudnak mindig barátkozni és a lány más fiúkkal is sokat van. féltékeny is vagyok, bevallom, de a fő ok, amiért nem akarom az az, mert nagyon féltem a fiút. nekem szokta elmesélni, hogy megint veszekedtek, esetleg hogy már nem is annyira akar vele lenni én meg olyankor mindig megértő vagyok vele..

nagyon bunkó dolog ez? le kéne szállnom róluk?


2011. márc. 19. 16:53
 1/7 viki.e ***** válasza:
100%
Nos, ha esetleg szakítanának és megkérdené , hogy jártok-e te mit mondanál? Szép dolog hogy félted, de tards tiszteletbe a kapcsolatukat , amíg van mit.... de ha at mondod sokat veszekednek lehet nem lesznek már együtt olyan sokáiggnm....
2011. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Talán csak arra vár, hogy valami jelet küldj neki, hogy szakíthat a bnőjével!
2011. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mennyi ideje van együtt a srác meg a barátnője?
2011. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én 14, a fiú 16, a másik lány is 14

4-5 hónapja

2011. márc. 19. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Én a Te helyedben megkérdezném tőle, h szerelmes-e a lányba. Ha őszinte úgyis bevallja, hogy igen vagy nem. Addig ne menj bele semmibe, amíg megvan neki a barátnője. Lássa,hogy nem adod magad könnyen, és nem tarthat talomba a másik b.nője mellett.

Legyél kedves,aranyos vele, mint eddig, de se több se kevesebb. Szerintem várd ki míg zátonyra fut a kapcsijuk és utána elkezd teperni nálad a fiú.:)

2011. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor menj bele a kapcsolatba,ha el tudod fogadni tiszta szívedből,hogy nem Te vagy Neki az egyetlen,és ha féltékenység nélkül el tudod fogadni a helyzetet.Ha nem ilyen vagy,akkor kár belekezdeni,inkább hagyd a francba.Vagy várj,míg eljön a Te időd,ergo szakítanak.
2011. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
én a helyedben választás elé állitanám míg nem késő lehet azt hiszi hogy neked ez így jó .ha szereted harcolj érte ha meg nem akkor dobd ki a francba
2011. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!