Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? Miért nem jön össze senkivel se egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

20 éves meleg srác vagyok, nem mondanám csúnyának magam, rengeteget változtam az elmúlt időben pozitív irányba, mind külsőleg, mind belsőleg, egyre nyitottabb lettem.


Viszont iszonyatosan hiányzik az életemből egy fiú, meg úgy általában a fiúk, tehát nem feltétlenül csak komoly kapcsolat hiányzik. Szinte semmiről sem szól az életem, nincsenek hozzám közelálló barátok, és mindig azon gondolkodom, hogy egy fiú talán megoldást jelenthetne, de akik nagyon bejönnek a való életből, szóval ugye hozzájuk nem mehetek oda és kezdhetek el nekik udvarolni, a társkereső meg egyszerűen borzalmas, egy szükséges rossz. Ha volt is randi egy társkeresőről, akkor az csak egy alkalommal volt, egyszer volt hogy többször taliztunk, de abból se lett semmi (igaz, nem is éreztem semmit a srác iránt).


Legalább egy éve már hogy fenn vagyok az oldalon, de egy kivételével sosem éreztem azt hogy szerelmes tudnék lenni egy srácba. Sokszor van olyan, hogy szinte betegesen csak fiúra vágyom, és ilyenkor állandóan csak gayromeon vagyok, 20-szor megnézem egy srác profilját, és totál megalázkodom egyesek előtt azzal hogy ágyba hívom őket, közben valóban csak egy fiú érintésére vágyom, ők meg totál szánalmas alkalmizgatónak hisznek, de valójában csak nem akarok 5-ször randizni az előtt, hogy hozzáérhetnék, nem alkalmizás a célom, miután meg lekoptatnak, úgy érzem hogy mindenki ellenem van, nekik van kivel együtt lenni, nekem nincs, és ez így tönkre is teszi a napomat. A legrosszabb akkor van, mikor mondjuk egyedül vagyok otthon (ritka az ilyen) és fejembe veszem hogy most aludjon nálam valaki, persze így elsőre senki nem menne bele ilyenbe, de betegesen keresgélek, és mindig rájövök, hogy senki nem menne bele ilyenbe. De egyre jobban azt érzem, hogy ez az érzelmi nélkülözés nagyon kihat az egész életemre...


2012. márc. 16. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a netes társkeresőt!Járj el bárokba(budapesten sok ilyen hely van!)


Ja és kezdj el haverkodni,barátkozni elsősorban!Majd úgyis lesz barát ismerőse,annak a haverja v valakije,aki által lehet kapcsolatod is!

2012. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

láttam már több filmben,hogy a homi szórakozóhelyeken van ez a sötét szoba.

menj le ilyen helyre és egy este alatt megcsinálhatsz egy rakás csávót.

és gondolom,hogy férfiaknál ez csak egyszerűbb,nem bonyolítják.

2012. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább kihagyom...
2012. márc. 16. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdésed erre a filozófiai területre vezet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__2770595-az-e..

2012. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jár el meleg szórakozóhelyre ott biztos találsz valakit :) Lehet még aznap éjjel összejöhetne valami a többit meg megdumáljátok... :)
2012. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig azt hittem, hogy a melegek könnyen találnak partnert.
2012. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy egyedól érzed magad, de gondolj kicsit bele a környezeted helyzetébe. Nyilvánvaló, hogy senki nem szeretne egy éjszakás kalandokat (legalábbis nehéz olyat találni...) úgyhogy várnod kell. Menj el randikra, keresgélj, akárhol megtalálhatod azt akivel kapcsolatba kerülhetsz... sok sikert :)
2012. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
TLDR, vedd kezedbe az életed, kapcsold ki a gépet és tedd hasznossá magad. Egy csaj megszerzése kb. 2 percet vesz igénybe, de amíg te ezt a hülyeséget ide skribáltad minimum 25 percet vett igénybe. Szerinted melyik a jobb? Ja, és a netet is fizeted.
2012. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!