Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek az esélyeim? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az esélyeim? (lent)

Figyelt kérdés

Pár hete levelezünk. Én írtam neki először egy társkeresőn, válaszolt és azóta is minden üzenetemre válaszol. Nem egy ":D"-t, hanem ír magáról meg ami éppen történik vele. Ami üzenetet kapok, az mindig egy "reakció" az enyémre, tehát csak úgy nem ír nekem semmit. Tegnap jött, hogy pár napig nem lesz elérhető, mert elutazik, viszont délután láttam, hogy Facebookon írt valakinek az üzenőfalára meg kedvelt több oldalt is. Viszont egyik nap került szóba, hogy mekkora sunyiság, ha valaki nem válaszol, csak lapít, hátha békén hagyják. Ezt ő írta nekem. Ezért nem gondolom, hogy csak le akar rázni, de nem tudom, mit higgyek. Valószínű, hogy a szimpátia nem egyoldalú, mert nem hiszem, hogy lenne valaki, aki csak azért válaszol, mert azt úgy illik. Arra gondoltam, vasárnap írok neki, és ha minden jól megy, jövőhét végén elhívom valahova. Szerintetek belemenne?


Elnézést kérek, ha kicsit furán fogalmaztam, szerb az anyanyelvem.


2012. márc. 15. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs, az lemaradt, hogy ő a lány :D
2012. márc. 15. 22:54
 2/6 anonim ***** válasza:
78,6548% esélyed van!
2012. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És te melyik vagy?
2012. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mekkora szignifikancia szinten számoltad ki?
2012. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár hete leveleztek.Még csak telefonszámcsere sem volt és találka sem volt megbeszélve.

Esélyed= 0

2012. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tőle kérdezd meg...
2012. márc. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!