Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg tőle, mik az esélyeim nála?

Figyelt kérdés

22F


Szeptemberben megismertem egy lányt az egyetemen. Közös kurzusunk van hetente egyszer. Már az első órán is a mellettem lévő székre ült. Kezdetben csak órák elött és közben beszéltünk. Aztán jöttek a közös kávézások, előbb nagyobb társaságban, aztán meg kettesben, egyszer a lakásán. Nagyon örült, amikor vittem neki egy kis ajándékot külföldről, amit kért, hogy hozzak neki ha látok. És már randiztunk is egyszer. Úgy látom, szeret a társaságomban lenni. És mindkettőnknek nemrég ért végett egy kapcsolata.


A dilemmám: Ő 5 évvel idősebb mint én, egyedül él, egyetem mellet dolgozik. Ezért egyenlőre én csak le akarok vele feküdni, akár több alkalommal is. De ha ő többet akarna, én benne lennék. Hogyan tudhatnám meg, mik az ő szándékai?


2010. nov. 28. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipikus f*szfej.

B*szni szerintem nem jönne össze.

De ha esetleg megismernéd közelebbről, akkor lehet összejönnétek :D

2010. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

OFF

Íme egy példa a hazai felsőoktatás színvonalára...

ON

Ha már kettesben kávéztok, akkor miért nem tudod megkérdezni? Ha dilemma az az 5 év, akkor hagyd a fenébe! Ekkora korkülönbséget egy hét alatt fel lehet dolgozni. Ha nem döntöttél még, akkor nem akarsz komoly kapcsolatot. Vállald fel, hogy mit akarsz. Legfeljebb kidob.

2010. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!