Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy tizenöt éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tizenöt éves fiú akitől tényleg remegni kezd a térdem, ha meglátom. Csomószor bámul, mosolyog rám. Ha nagyobb leszek (most 4 év kokülömbség van) (úgy 15) szerintem nagyobb esélyeim lesznek. De MOST mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11 évesen még tanulj...
2010. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tanulj,sportolj és számodra hasznos dolgokkal foglalkozz,a pasizással még ráérsz!!! - :)))))))
2010. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
64%
nem értek egyet.Én nekem 9 évesen volt az első barátnőm.Szerintem ne nagyon de ha bámul bámulj rá vissza.
2010. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

édesem:)

11 éves vagy:)

még ne gondolkodj ezen:D

amugy mosolyoghatsz vissza rá:D

és ilyen hamar nem kéne vágyakoznod fiu után...

amugy ha tartod a kapcsolatot vele 15 éves korodik lehet hogy bevállal...

2010. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak, hogy tudjátok a régi barátnőm most jár a 3. pasijával.ÉS VELEM EGY IDŐS!!!! Járt már egy 10 egy 12 és most jár a 11 éves pasijával.
2010. nov. 1. 10:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj valamit, mert úgy vettem ki valami baj van a térdízületeiddel. Ezt a kategóriát meg a saját érdekedben hanyagold a közeljövőben!
2010. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Édes kislányom, ezek nem igazi járások. :) Ahhoz még öregednetek kel 4-5 évet. És ne haragudj, de fel kell hogy világosítsalak: egy 15 éves gyerek nem hiszem, hogy nagyon akarna bármit is egy 11 éves kislánytól.
2010. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
xD
2010. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez elég nevetségesen hangzik.. xD Már elnézésedet kérem .. deh ez..(Y)

..a barátnőm járt már 10 éves 11 és 12 éves kisfiúval is..xP

Édesem!A Te korodban én még azt sem tudtam mi az a járás.. Inkább a tanulással foglalkozz ne pedig a "pasikkal".. (inkább használnám a kisfiú szót;)

Drága vagy,hogy feltetted ezt a kérdést..de nem csak hogy nevetséges amit leírtál hanem még törvényt is szegnél ezzel.. tudod amíg nem töltöd be a 14. évedet,addig bünteti az állam,hogy összejöjjetek...;) Ezt jegyezd meg!

Nyugodtan lepontozhatsz!..én csak jót akarok neked,az igazat írtam le.=)

2010. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hjaj 11 évesen ezeken jár a fejed...azért nem vagy semmi gondolom a szüleid semmiről sem tudnak......15 éves vagyok és volt már barátom de azért én még most sem érzem itt az idejét annak h csak fiukkal foglalkozzak....nah de te tudod:D:D:D
2010. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!