Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen esélyeim vannak? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak? Hogy kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem ismerjük egymást csak köszönni szoktunk egymásnak. Hogy szólítsam le? Mondjam meg kerek perec hogy bejön? Vagy valami indirekt nyitás? Várom az ötleteket, tippeket :)
2011. febr. 10. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább először csak ismerkedj meg vele. Úgyis sejteni fogja, hogy bejön neked, hacsak nem totál idióta.
2011. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Manapság úgy is a netes oldalak a menők keresd meg egy oldalon :D jelöld be lájkold :D aztán a többi úgyis jön
2011. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen csak fiú volt az illető:D:D még pár évvel ezelőtt én még szerelmes levelet írtam :D
2011. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Korodat elárulva talán jobban tudnánk kezelni a problémát:D 12 évesene egy bambi még elmegy ismerkedésnek xP. Nah de komolyara fordítva a szót... Mindenesetre ajánlott a közösségi oldal használat vedd fel, beszélj vele vagy csak sejtem hogy egysuliba jártok szóval ha van baráti körödben aki ismeri akkor azt használd ki.Vagy ha kitudakoltad milyen osztályba jársz odamész hozzá hogy bocsi de te "X"-osztályos vagy ugye? Esetleg nemláttad az egyik cuccomat amit a teremben hagyhattam előttetek? De amúgy ha az egódat nem sértené különösebben, ha nem-et mond akkor hívd el valahova, ha helyesnek meg elsőre aranyosnak tűnsz neki akkor belemegy:D

Sok sikert! ;)

2011. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!