Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen esélyeim lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen esélyeim lehetnek így szerintetek? Lent.

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátom és ez egyre inkább frusztrálttá tesz, mert 20 fölött vagyok már pár évvel. Az ég világon semmi tapasztalatom nincsen, még soha nem is flörtöltem senkivel. Igaz, régebben elég szürke egér voltam, nem kellettem volna senkinek, a tiniknél ugye csak a "menő" csajok az emberek a többiek le vannak sz*rva. Mára viszont összeszedtem magam. Dolgozok, boldogabb vagyok, mint régen és mindenki azt mondja, hogy nagyon jól nézek ki, sportolok, jó az alakom, hosszú hajam van stb.. kicsit nyitottabb is lettem az emberek felé, de ha olyan fiúval találkozok, aki tényleg megtetszik és bele tudnék szeretni akkor újra "bezárkózok", mert félek, hogy lebőgnék előtte. Vagy elkerülöm, vagy ideges leszek, össze-vissza beszélek, kiejtek mindent a kezemből, mint egy 14 éves csitri. Szerintetek ezt hogyan tudnám leküzdeni magamban?
2011. máj. 23. 18:10
 1/10 tsz-tag ***** válasza:
ismerkedned kell, sokat!aztán már nem leszel ennyire gátlásos
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

nálam is ugyanez van, lelkitárs..:(

18/l

2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ?NÉV? ***** válasza:
Ha megteccik vaki csak menny oda hozzá, igaz kínosnak tűnik de ha bír a srác akk belemegy a dumába és utána már ugyis leesik neki h járni akarsz vele, sok sikert :)
2011. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld az "esetlenségedet" Ez aranyos a fiúk szemében. Csak ne "fuss el" a lehetőségek elől. Vállald a rizikósnak gondolt dolgokat.
2011. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezek a nők....
2011. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca.. ***** válasza:

az esetlenség nem baj:)) azt meg kell tanulni kezelni. világ életemben kétbalkezes voltam, és mindaddig valóban furán néztek rám míg nem tanultam meg kezelni... nevess magadon, és veled fognak nevetni, nem rajtad :)


egyébként ha félsz, van rá egy ötletem. egy srác barátommal csináltam ezt, szegény nagyon nagyon félős volt. levittem Szegedre, hogy ismerkedjen. igazából csak terápiás céllal, emrt az mesze van, de épp ez volt a lényeg. keress te is egy messzebbi várost, menj le egy szórakozóhelyre vagy csak egy nyüzsgő térre, és teljesen arcátlan módon próbálj meg flörtölni, pasikat felszedni. tedd oda magad. ez azért jó mert: ha nem jön össze, elküldenek, este bulizol egy jót hazajössz és elfelejted. kipróbáltad magad, hogy mi az ami még fekszik neked és mi az ami már túlzás, nem "éles" szituban kell majd meglepődnöd saját határaidon. és semmi következménye :)

2011. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tyler913 ***** válasza:

Igen,jol mondja az elozo!Ha kicsit ugyefogyott vagy,az meg aranyos is lehet a sracok szemeben.Nekem pl. egyaltalan nem tetszik az Angelina Jolie-fele kemeny csaj-imidzs,egy esendobb,"vedelemre szorulo",bajos lany sokkal vonzobb a szamomra.Csak arra figyelj,hogy ne zarkozz be.A "lebogestol" valo felelem csak illuzio,ne torodj vele.Valojaban nincs mit vesztened.Vonzo,csinos lanykent konnyu dolgod van,oltozz szepen,mosolyogj es benazz nyugodtan:)

A tapasztalat hianya sem akadaly,inkabb az a ciki szerintem,ha egy lany tulontul profi szexualis teren.Nekem ilyenkor mindig eszembe jut,vajon hany ferfival "gyakorolt" elottem,es valahogy elmegy a kedvem.Szoval ne szegyelld a tapasztalatlansagod sem.

2011. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

van kedved beszélgetni ?

22F

2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:
nekem már most bejössz.nekem mindig olyan csajok jöttek akik 'kiélték' magukat és már szeretnének megállapodni.de azokra meg valahogy nem fűlik a fogam.
2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit így lefestettél, pont hasonlít egy okatatómra, aki 27 éves, nagyon szép, intelligens, csak valamiért visszahúzódó, de ha tudnam hogy bejövök neki és Ö ezekkel az adottságokkal van megáldva, akkor most kocsiba pattannék megvenném a legszebb rózsát és várnám az ajtaja elött.
2011. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!