Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ilyen kevés normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés normális lány?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom, pl szórakozóhelyeken is, mondjuk itt kicsit ellentmondok, mert sem normális, hanem egyszerűen alig van nő...:(

Rengeteg a férfi, és kicsit már unalmas, hogy bárhova nézek csak férfiak...:/

Nívós helyekre járok, neves discokba, nem arról van szó, hogy nem ülnek modell csajok a sarki kocsmába...

3 féle lány van

-beképzelt, nagyképű, pénzéhes, a semmire, de ha még jól is néz ki, kinek kell iylen?

-ronda, egyszerűen csúnya lányok

-és az a kevés réteg...aki normális, jól is néz ki, azokat meg vagy éppen 10 en táncolják körbe, vagy barátjuk van..:/


én nem vagyok egy jó pasi, átlagosnak mondanám magam...gazdag sem vagyok sőt...de érzelmeim vannak, nem is akármilyenek, nagyon tudok valakit szeretni, még annak ellenére is, hogy már jó párszor összetörték a szívem.


annyira egetrengető, hatalmas kérés, egy lány, aki normális, kinéz valahogy, és szeret??!!


2012. márc. 14. 09:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%
istenem...:D mennyi álszent ember...:D komolyan van itt valaki aki szeretne egy pénzéhes k*rvát magának? vagy egy ronda, kövér csajt?, esetleg egy szuicid hajlamú antiszoc emóst? Vagy olyan tipikus, lájkgyűjtös facebook tini pic*sát:D ugyan már:D ilyen csajok normális férfi embernek nem kellenek:D nekem se...kedves kérdező, te ott bas*zod el, hogy discoban akarsz kapcsolatot találni, szinte esélytelen, akkor, már inkább valami kávézó ilyesmi, nagyon sok normális csaj van, akik szépek is, de ott a net is akár, 2 perc hogy tényleg kiderítsd tényleg azzal beszélsz e akivel tényleg úgy néz ki ahogy mondja...:)
2012. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Részemről nem diszkriminálnám így a kérdést.

Miért egyre kevesebb a normális EMBER manapság?

34 ffi

2012. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom, hogy a normális, vonzó, csinos lányok foglaltak mind.


Nekem sincs nagy igényem pedig, elég ha nem túlsúlyos és arcra megfog egy lány, aztán a jellem sokkal jobban számít már.

2012. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

De aranyos vagy hogy így bekategorizálod a lányokat. Na akkor most én is leírom a véleményem 4 féle férfi van az ilyen helyeken:


1.Aki jól néz de a ribikre megy,vagyis a könnyen ágyba vihető lányokra.

2.Aki nem néz ki jól , de öltönyben járkál hogy lehessen látni hogy van pénze, de ez szintén a könnyűvérű lányokat célozza meg.

3.Aki csúnya de szintén a jól kinéző lányokra hajt, és ha azoknak nem jön be akkor máris mekkora ribi ez, hogy az első kettő tipusra hajt és nem a csúnyább fajtára.

4.akinek barátnője van.


És még kérdezed , hogy miért nincsenek normális lányok??? Ez kérlekszépen abból fakad hogy a nincsenek normális pasik! Minden férfinak a legszebb lány kell a szórakozóhelyről, a csúnya fiúknak is, hiába nem néznek ki jól, ők úgy érzik megtehetik hogy lecsúnyázzák a hozzájuk illő lányokat és azt hiszik hogy nekik JÁR a szép!!!


20L

2012. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van a szórakozóhelyeken több férfi, mert eligénytelenedtek ezek a bulik.A lányoknak pláne nem nagyon tetszenek ezek a mai zenék, meg a pasik rámenőssége,stb.Ez lehet az oka, gondolom én, bár őszintén szólva én sem járok, abból már kinőttem rég.
2012. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A tavsznyitó zongora és klarinétkoncerten nincs ilyen gond. Oda a zene élvezetéért megy az ember lánya/fia.

34 ffi

2012. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
sehogyse jó ez...:/
2012. márc. 14. 13:06
 28/29 anonim ***** válasza:

Buliban nem is találsz. a csajok szórakozni járnak oda, pasik meg csajozni. Na most aki nem akar bepasizni csaj létére azt nem fogod felszedni, mondjuk elküld és az átlag bunkó fuxban villogó paraszt ezért leqrvázza. No comment.


Amúgy meg épeszű ember nem jár olyan helyre komoly barátnőt keresni, ahol nem lehet beszélgetni, mondjuk egy hangos diszkó nem éppen arról híres hogy nyugodtan elvonulva kettesben meg lehet ismerni a másikat.


Amúgy meg a szépség relatív, ez is már le lett írva jó pár 100x.

2012. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Emos, goth, facebookos, antiszoc csaj az jóóóóóóóóóó


http://www.youtube.com/watch?v=bdkC9ZBP8d8


pénzéhes viszont szaksz

2012. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!