Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ilyen kevés normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés normális lány?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom, pl szórakozóhelyeken is, mondjuk itt kicsit ellentmondok, mert sem normális, hanem egyszerűen alig van nő...:(

Rengeteg a férfi, és kicsit már unalmas, hogy bárhova nézek csak férfiak...:/

Nívós helyekre járok, neves discokba, nem arról van szó, hogy nem ülnek modell csajok a sarki kocsmába...

3 féle lány van

-beképzelt, nagyképű, pénzéhes, a semmire, de ha még jól is néz ki, kinek kell iylen?

-ronda, egyszerűen csúnya lányok

-és az a kevés réteg...aki normális, jól is néz ki, azokat meg vagy éppen 10 en táncolják körbe, vagy barátjuk van..:/


én nem vagyok egy jó pasi, átlagosnak mondanám magam...gazdag sem vagyok sőt...de érzelmeim vannak, nem is akármilyenek, nagyon tudok valakit szeretni, még annak ellenére is, hogy már jó párszor összetörték a szívem.


annyira egetrengető, hatalmas kérés, egy lány, aki normális, kinéz valahogy, és szeret??!!


2012. márc. 14. 09:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Úgy vártam a százezredik ilyen kérdést :D
2012. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért teszik fel ennyien ezt a baromira unalmas kérdést? Miért gondolja az ember, hogy a "normális" lányt diszkóban kell keresni? Miért, miért miért?
2012. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
szedd össze magad!
2012. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nemhiába...mert nincs rá válasz...
2012. márc. 14. 09:41
 5/29 A kérdező kommentje:

mert hol?!!!!

szedjek fel egy kocka nőt a fészbuk elől?? kösz....vagy egy emo street csajt az utcáról?

2012. márc. 14. 09:42
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Mégis hol? Nézz körül iskolában, munkahelyen, normális helyeken, kiállításokon, színjátszó csoportokban, csak ne a dicsoban.
2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Először is: Mi nők is kérdezhetnénk, hogy miért ilyen kevés a normális pasi?

Azután: neked nem kell beképzelt, nagyképű, szép csaj, de csúnyácska, egyszerű lányok sem. Ergo ezzel egy hatalmas réteget kizártál és még azt mondják itt sokan, hogy csak a lányoknak számít a külső és mi vagyunk a válogatósak. :)

Egy szórakozóhelyen ránézésre honnan tudod, hogy ki a szép és normális, avagy szép de idióta? Van ennek egy baromira jó megoldása. Ne szórakozóhelyen akarj ismerkedni és add lejjebb kicsit az igényeidet! Én normálisnak tartom magam, de ezektől a "miért nincsenek normális lányok, miért ilyenek a lányok, miért pénzéhes k*rva az összes" stb stb kérdésektől már hányingert kapok.

2012. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

ma 09:45


Egyet kell értsek, pedig fiú vagyok.:)

2012. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
7-es vagyok... és mégjobban szűkítettük a kört... sem kocka, sem facebookos, sem emos... :) Akkor neked még is mi a frász kell? :D Nem gondolod, hogy kicsit túl sok az elvárás?? Kicsit gondolkodj el rajta mielőtt válaszolnál hátra rájössz hogy magasan van az a léc...
2012. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

én nem ezt mondtam, hogy mindenki pénzéhes, meg stb.

az igényekről meg annyit, hogy nem fogok bálnával járni, csak mert kell valaki, akkor agglegényként halok meg, és inkább sosem lesz komoly kapcsolatom többet.

2012. márc. 14. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!