Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ilyen kevés normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés normális lány?

Figyelt kérdés

Egyre többször tapasztalom, pl szórakozóhelyeken is, mondjuk itt kicsit ellentmondok, mert sem normális, hanem egyszerűen alig van nő...:(

Rengeteg a férfi, és kicsit már unalmas, hogy bárhova nézek csak férfiak...:/

Nívós helyekre járok, neves discokba, nem arról van szó, hogy nem ülnek modell csajok a sarki kocsmába...

3 féle lány van

-beképzelt, nagyképű, pénzéhes, a semmire, de ha még jól is néz ki, kinek kell iylen?

-ronda, egyszerűen csúnya lányok

-és az a kevés réteg...aki normális, jól is néz ki, azokat meg vagy éppen 10 en táncolják körbe, vagy barátjuk van..:/


én nem vagyok egy jó pasi, átlagosnak mondanám magam...gazdag sem vagyok sőt...de érzelmeim vannak, nem is akármilyenek, nagyon tudok valakit szeretni, még annak ellenére is, hogy már jó párszor összetörték a szívem.


annyira egetrengető, hatalmas kérés, egy lány, aki normális, kinéz valahogy, és szeret??!!


2012. márc. 14. 09:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Nálad hol kezdódik a bálna? És Te mit nyújtasz cserébe külső terén? btrhtrhn zjztzt
2012. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

ha magasan van magasan van...nem jövök össze komolyan olyannal aki egyszerűen nem jön be nekem.

egy éjszakára meg majdnem mindegy.

2012. márc. 14. 09:56
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
járj könyvtárba, olyan jó csajokat látok mindig ott amilyet még utcán se, ráadásul ha már könyvtárba jár akkor vszínűleg nem tartozik az első kategóriádba, és a 2.ba se mivel mint írtam jól is néznek ki, szal csak a 3. lehet;)
2012. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

nah és még a nők mondják, hogy nem számít a külső...ha ha ha...XD


kondizok, és focizok, karban tartom a testem.

2012. márc. 14. 09:59
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

A hiba benned van.Senki sem jó neked, ezt szépen fel is soroltad.Az egyik azért, mert csúnya, a másik mert szép de beképzelt,nem jó az az emos sem, a kocka sem az eseted.

Amelyik meg tetszene, annak barátja van.És miből gondolod, hogy ezek a lányok, akik neked tetszenének nem csak szépek, hanem normálisak is?Attól, hogy van barátja még lehet beképzelt és pénzéhes.

szóval, szerintem először ezen a meglátásodon, az igényeiden kellene változtatnod, mert abban sántít valami szerintem.

2012. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
Jegyezd meg! Normális nőt a templomba vagy a könyvtárban találsz!
2012. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
igazatok lehet...de a kérdés akkor is adott, hogy miért van férfitöbblet a szórakozohelyeken, és miért van az hogy egy nőra egyszerre majd 5 férfi hajt? még a randábbakra is.
2012. márc. 14. 10:07
 18/29 anonim ***** válasza:
A szórakozóhelyeknek manapság annyi a célja, hogy szexpartnert keressen az ember. Volt olyan, hogy odajött a pasi, hogy van e barátom. Mondom van. Erre kérdi: itt van? Mondom: nincs, erre a válasz: hát akkor meg nem jössz szexelni? :D
2012. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok csak rájuk senki nem kíváncsi.. mert a pasik nem látnak tovább a külsőnél!!
2012. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy vajon miért hajtanak mind az 5-en 1 nőre még akkor is, ha az a Nő nem olyan szép?

1. mindegyik csak d.... akarja

Különben is nincs csúnya nő csak el fogyott a pia. :DDD

2. statisztika: több férfi születik mint nő

3. meglátásom: Elqrt egy világban élünk. A szerepek felcserélődtek, és ez az elektronikus világ a virtuális ismerkedéseivel tarkított kapcsolatteremtése még jobban beszűkíti a lehetőségeket.Zsákbamacska az egész.

A mai lányok többsége sem az erkölcseiről híres. És nem beszélve arról, hogy egyesek jobban bírják a piát mint férfi társaik.

40 évesen úgy gondolom nehéz a ami fiataloknak az ismerkedés.

Abba már bele sem merek gondolni, hogy pár év múlva a fiam is társkeresővé válva milyen lányokat fog haza hozni bemutatni. :)

Biztos vagyok benne, hogy akkor nem fogok így mosolyogni. Viszont kíméletlenül meg mondom majd a gyereknek a véleményemet az az egy biztos! :D

2012. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!