Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit is tehetnék ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit is tehetnék ?

Figyelt kérdés

24éves srác vagyok és nem volt még barátnőm, sem semmilyen kapcsolatom. A lányoknak sosem jöttem be, mint pasi..csak mint fiú barát. Ált.iskolában sok lány barátom volt, de semmi több mint barátság..


Volt már párszor hogy azt éreztem hogy jó lenne vele, de valamilyen körülmény miatt nem jött össze. Vagy a távolság miatt vagy mert vmelyik haverom volt bnője volt..


Értelmes válaszokat és kort is


24f



2012. márc. 11. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb!
2012. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj el szórakozóhelyekre, ismerkedj meg másokkal
2012. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor valamit szerintem nem jól csinálsz. Nem tudom, mi volt a konkrét oka annak, hogy végülis nem jöttek össze a dolgok. Az is lehet kinézetre nem vagy elég férfias, nem közeledsz elég egyértelműen. Az a baj ezt a kérdést feltenni itt hülyeség, mert ezt az tudná megmondani aki ismer. Azt javaslom elemezd ki a személyiségeidet, szokásaidat, viselkedésedet a lányokkal, és meglesz a válasz. 21L
2012. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm a válaszokat. De igazából kicsit cikinek érzem az egészet.. 24éves és tök béna a csajoknál..


Kinézetem tényleg nem valami férfias és vékony vagyok. Alapból félénk és visszahuzodó vagyok..

2012. márc. 11. 20:27
 5/9 Senki Alfonz ***** válasza:

Az utolsó kommenteddel meg is adtad a saját kérdésedre a választ.

Ez az a helyzet amikor csak saját magadat tudod kihuzni a sz@rból, amig te azt hiszed magadról, hogy egy béna nulla vagy addig a lányok is annak fognak látni, mert azt tükrözi a viselkedésed.

Játszd a laza srácot vesztenivalód nincs vele és egy idö után már nem szinház lesz.


35/F

2012. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A párom hasonlít rád. Azelőtt nem volt komoly kapcsolata, sok lány barát, de mind csak barát akart lenni...

Úgy gondolom, hogy a baráti körödből könnyebb lenne valakivel összejönni. Nem kell nyomulni, nem kell csajozós szöveg, csak add magad légy természetes, és lelkizzetek. Próbáld keresni a társaságát. Apró odafigyelések stb. Egy idő után menjetek el sétálni, és hátha összekovácsolódtok.

Drukkolok Neked!

2012. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na amit az utolsó írt, az kb csak arra jó, h tönkretegye a barátságot. Lány barátból 1 millió esetben 1x lesz bnő.
2012. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi egy millióból egy vagyunk.
2012. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 5/8:

Neked véletlenül nem "Ujj" a vezetékneved?

2012. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!