Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék lányok, fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék lányok, fiúk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki mindig ott van,ahol én..persze nem szándékosan.Szórakozóhelyeken,mekiben,utcákon gyakran összefutunk stb.Ha látjuk egymást,mindig szemezünk,és sikerült neten elérnem őt.Ma beszélgettünk először,nagyon aranyos,jófej és közvetlen.Felismert,tudja kivagyok, nekem a pasi eszméletlenül bejön,nemtudom én neki igen...

(mikor utoljára beszélgettünk, egy pill-el elintézte a beszélgetés végét,azóta nem ...)


2011. dec. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki hogy szeretnél vele összejöni
2011. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dobj egy privit
2011. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az nem lehet,mert még szinte semmit sem tudok róla,1x beszéltünk és abban sem vagyok biztos,hogy komál:D

mondjuk ha szemeztünk..á nemtudom

2011. dec. 18. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
beszélgess vele még és 1-2 hét mulva kérdez rá h nem akar-e veled összejönni
2011. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!