Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tehetnék? :/

Figyelt kérdés

Szóval eddig nem igazán kerestem a szerelmet, a barátokat stb.. de mégis van egy nagyon jó baráti köröm, akikkel elszoktunk járni bulizni, szórakozni stb:) de a csajozás nem megy, nem b*szni akarok hanem egy szép lányt akivel szeretjük egymást, de nem tudok velük beszélni, egyszerűen megáll az értelem ha odamegyek, nem tudok semmi érdekeset mondani, se vicceset stb. >.< mit tehetnék?:S

ui : nem egy szép lány mondta már hogy helyes vagyok szóval nemhiszem hogy ezzel lenne gond:O:P

16/f


2011. máj. 4. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem bulikban kéne keresgélni.
2011. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
először is ne szórakozóhelyen ismerkedj, mert az nem annyira alkalmas a rendes kapcsolatok kialakítására. Aztán meg beszélj arról, amiben jó vagy, pl a hobbidról, de csak ha az nem a kocsik, mert azzal nem aratnál sikert. Mindegy mivel kezded csak kezdj el beszélgetni. Hidd el a láényok ebben jobbak ha már dumáltok fog feldobni más témát amiről el tudtok beszélgetni. Csak kezd el
2011. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már bulikban keresel csajt, akkor igyál sokat attól elszállnak a határok és a korlátok.
2011. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy bulikban próbálkozok... igaz ott is de ezzel csak arra célozgattam hogy nem vagyok itthon ülő ember ... és hol máshol csajozhatnák még? sportolok, de ott nincsenek csajok:)
2011. máj. 4. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kis pia segíthet ellazulni. Ne gondolkozz csináld :D
2011. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen, arra gondoltam már én is.. majd magamnál tartok mindig egy kis szíverősítőt:P
2011. máj. 4. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess olyan lánnyal, aki nem igazán tetszik. Vele laza leszel és meg fogja hozni az önbizalmadat. Nem kell megpróbálni felszedni, csak barátkozz!
2011. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen ez jó ötlet, meg hát ja, általában nagyon visszafogott vagyok, és visszahúzódó vagy hogyis mondjam ezt:P nem értem miért, kiskoromban voltak ilyenek hogy barátom felakasztotta magát, nagy szülőket nem ismerem mert mindegyik meghalt már amikor születtem, és nem olyan helyen lakom ahol lehetne szomszédolni, vagy bárkit megismerni...
2011. máj. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!