Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólítanak le az utcán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólítanak le az utcán?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyképű, vagy hú, de csinos, nem öltözködöm kirívóan, de nyitott vagyok és sokszor mosolygok másokra, mégsem kapok pozitív visszajelzéseket, fiúk, miért nem mertek lépni?
2012. márc. 11. 00:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudok azonosulni a mai lányokkal. Szívesen venném, ha valaki leszólítana és elbeszélgetne velem, nem feltétlenül pártalálás céljából. Csak ne lennénk ennyire elhidegülve, mert felfordul a gyomrom.
2012. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én sem értem!Vajon mi az oka?!Nálam is hasonló a helyzet.

Ennyire nagy baj,ha egy pasi vagy férfi kap egy szolid visszautasítást?Ilyen könnyű lenne leépíteni őket?


Én életemben késze kaptam értelmes leszólítást.Az egyik egy 40-es egyáltalán nem jóképű férfitól volt,aki 25 megálló után a végállomáson(miközben végig engem bámult)merte megkérdezni, hogy eljönnék-e vele egy kávéra.19 éves lévén elutasítottam.

Egy másik pedig egy szódásszifonos szemüveges fiúcska volt,aki a mekibe hívott el fagyizni a buszon :D


Próbálok arra gondolni, hogy egyszerűen nem nyitottak az emberek!Túl komolyan veszik ez emberek a kezdeményezést...

2012. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én tegnap az állásbörzén próbáltam meg csak simán beszélgetni egy lánnyal (nem elhívni kávézni meg ilyenek, csak simán dumcsizni vele). Mosolygósan és halkan odafordultam hozzá, már nem tudom mi volt az ürügy, ami miatt el akartam vele kezdeni beszélgetni, de ilyen szempontból nem is érdekes. A lány meg hátra lépett 1 métert, mint aki szörnyet látott volna! Pedig már megjegyezték családban ismerősi körben, hogy én nem vagyok csúnya! Átlagos küllemű 26 éves srác vagyok, ő lehetett kb. 22-23 év közötti teljesen átlagos alakú és kinézetű lány volt. Mindketten egyetemet végzett emberek vagyunk, csak én műszaki, ő meg gazdasági karon. Gondoltam előtte, hogy ő is okos, intelligens, de nem értem az ilyen magatartást egy nőtől. Még mosolyogni se tudott! Az ilyenek után mit gondoljak a lányokról mégis?
2012. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!