Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szólítanak le az utcán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólítanak le az utcán?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyképű, vagy hú, de csinos, nem öltözködöm kirívóan, de nyitott vagyok és sokszor mosolygok másokra, mégsem kapok pozitív visszajelzéseket, fiúk, miért nem mertek lépni?
2012. márc. 11. 00:04
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
áá, és ha csak később száll fel? :)
2012. márc. 11. 00:38
 22/33 anonim ***** válasza:
Igaz ami igaz. :D Nem könnyű jó stratégiát kitalálni, annyi szent. És te, mint a másik oldal képviselője, hol és mikor tartanád ideálisnak?
2012. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen bárhol. Bár! Biztos bizalmatlan lennék, de ez csak azért van, mert annyira nem divat már.


Az tök jó lenne például, ha valami kapcsán elkezdhetnénk valakivel beszélgetni. Nemrég rosszul váltották a vonatot és egy nő nem tudta, hogy mi történik, megkérdezett és mivel én már többször tapasztaltam, elmondtam, hogy miért megy a vonat hátra felé. Nagyon jól elbeszélgettünk az út hátralevő részén. Ilyesmire gondolok. Hasonló véletlenekre. :)

2012. márc. 11. 00:46
 24/33 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek kezdeményezni, utálom ha valaki elutasít, nem tesz jót az önbecsülésemnek, ha jól beégek, az jobb ha valaki hozzám jön, akkor úgy is kedves vagyok, de nem jön senki:D
2012. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Jujj
2012. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ez az, bizalmatlanok az emberek, és olyankor ösztönösen cselekszenek, illetve elutasítóak. Én egyszer egy német nővel kezdtem el beszélgetni, miután hallottam, hogy valaki magyarul és kézzel-lábbal próbálja neki elmagyarázni, hogy hogyan jut el a Nyugatihoz... szóval megkérdeztem angolul, hogy segíthetek-e, és mivel én is arra mentem, elbeszélgettünk. Amúgy nem nagyon szoktam. :D
2012. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Hát... valószínűleg ezen nem tudunk változtatni ma éjjel. Marad minden a régiben. De azért egy kérdést megért. :)
2012. márc. 11. 00:51
 28/33 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2012. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ha csúnya lennél, akkor is leszólítaná valaki.

Én is az vagyok, mégis kaptam már pozitív visszajelzéseket, így nem értem.

(hogy a ti, értelemtől csöpögő szavaitokkal éljek: "zsírdisznó" vagyok...)

2012. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ezen az oldalon is az megy, hogy jaj eszünkbe ne jusson leszólítani, a fiúk jönnek ide elmesélni a rossz tapasztalatokat, miszerint durván megalázták őket elutasítással... ezek után kiben van kedv, mersz leszólítani valakit?
2012. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!