Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha utcán szólítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha utcán szólítanak le titeket mindenképpen elzárkóztok?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban tehát az olyan lányoknak szól, akik nem szeretik ha leszólítják őket az utcán.

Viszont az érdekelne, hogy ez azért van-e mert általában egy tipikus féle-fajta srácok csinálnak ilyet, - akiket talán bunkónak titulálnak - vagy csak maga a szituáció kellemetlen, nem kívánatos?


2011. dec. 12. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hát alapvetően az első reakcióm mindenképp a nem. egyrészt mivel akik ezt csinálják, azok elég furák. másrészt meg nem tudom elképzelni, hogy sietnék valahova, de megállnék megadni a számom, akármilyen aranyos is vagy. ha nagyon ügyesen csinálják, talán lehet rá esély, de inkább mondjuk olyan szituációban tudom elképzelni, hogy már többször összefutottunk, és szemeztünk, tehát amikor lejön, hogy ezt nem napi szinten csinálja, hanem én vagyok a kivétel.
2011. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én általában igen, mivel eddig csak az elég furcsa emberek találtak meg...
2011. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jó hír. :) Bár én még sose szólítottam le lányt utcán csak mostanában gondolkodtam rajta, hiszen sok szép lány szaladgál az utcákon. De ezek szerint pont az a célcsoport utasítana vissza, akihez odamennék. :D


Az elsőnek: Ez a többszöri összefutás tényleg logikusabb csak elég ritka.

2011. dec. 12. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, egész egyszerűen nem szeretek ilyen módon ismerkedni. Ha utcán vagyok, akkor nyilvánvalóan tartok (sietek) valamerre, el vagyok foglalva a magam gondolataival, és legkevésbé vágyom arra, hogy valakivel megismerkedjek.

Az is belejátszik ebbe, hogy igen, többnyire bunkó/nyomulós/nagyon gáz szövegű/enyhén szociopata hatást keltő emberek próbálkoztak csak nálam, úgyhogy ez a fajta közeledés ha tetszik, ha nem, nem kelt jó benyomást általában.

23/N

2011. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát. valószínűleg nagyon függene a stílustól. meg hogy miért szólít le. ha rögtön meg akar valamire hívni, vagy elhívni valahova, akkor egyértelműen nem. vagy ha bunkó, vagy valami nagyon béna csajozós szöveggel jön. de csak ha elkezdünk beszélgetni, és épp nem sietek sehova, akkor szóbajöhet, hogyha kedvesnek meg aranyosnak találom, akkor sétálok egyet vele.
2011. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

villamosmegálló

nem feltétlen zárkózok el, de ez egy fura szitu, nehéz jól kijönni belőle mindkét félnek

2011. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!