Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez egy jó stratégia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó stratégia?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiben majdnem biztos vagyok hogy bejövök neki, de szeretném 100% biztosra tudni, ha férre hívom és elmondom neki hogy nagyon kedvelem meg szép lány, viszont én csak barátként tudok rá gondolni és remélem hogy ő sem akar tőlem többet, akkor megtudhatom az igazi érzéseit vagy meg fog ilyedni és azt mondja hogy hát persze?
2012. márc. 10. 20:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Kisöreg, ezzel a szöveggel lelövöd a nyuszit.
2012. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ember ha hozzád odamenne 1 csaj, aki nem mellesleg már régóta tetszik neked és azt mondaná hogy hát tetszel, meg minden de legyunk csak barátok, te mit tennél? szerintem az jutna eszedbe h jól félreértetted az eddigi dolgokat, és hogy csúnyán le lettél pattintva. ennyi.
2012. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Hogy őszinte legyek, ez egy borzasztó stratégia. Oké,hogy ezzel ki akarod ugrasztani a nyulat a bokorból, de ahogy a többiek is írták ezzel max. elijeszted a csajt. Legjobb lenne, ha félre hívnád, és mondjuk azt mondanád neki,hogy nagyon kedveled és,hogy lenne-e kedve mondjuk moziba/sütizni menni veled. Akár még az is jó, ha elhívod sétálni. Lényeg,hogy ne támad le azzal,hogy "hé te. én totál beléd zúgtam" mert ez se jó. Ha viszont lassan kezdeményezel akkor abból baj nem lehet. Vállald fel az érzéseidet. Hidd el a lányok szeretik, ha egy fiú kezdeményez.

"Néha igazán hallgassunk a szívünkre, tudom ez veszélyes, de kockáztassunk." :)

L/15

2012. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!