Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez egy jó stratégia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó stratégia?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiben majdnem biztos vagyok hogy bejövök neki, de szeretném 100% biztosra tudni, ha férre hívom és elmondom neki hogy nagyon kedvelem meg szép lány, viszont én csak barátként tudok rá gondolni és remélem hogy ő sem akar tőlem többet, akkor megtudhatom az igazi érzéseit vagy meg fog ilyedni és azt mondja hogy hát persze?
2012. márc. 10. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

ilyen szöveget :O hát ezzel max lekoptatni tudod...


20L

2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság.
2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ha neked is tetszik tök értelmetlen ...ha meg ki akarsz cseszni vele... csak gratulálni tok hozzá
2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele kicseszni csak szeretném megtudni biztosan hogy vajon tényleg többet érez e irántam barátságnál
2012. márc. 10. 20:36
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval. Ennek semmi értelme nincs már bocs.
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság.
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
dehülye vagy! sztem egyszerűbb ha szimplán lesmárolod...akkor fix h megtudod az érzéseit...
2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

különben is , hogyha ő nem tudja, hogy te tudod, hogy tetszel neki, ha félrehívod és azt mondod hogy jaj csak barátként tekintek rád pedig tudom, hogy tetszem neked.

egyrészt egoista megnyilvánulás

másrészt pedig elvileg te honnan is tudod hogy tetszel neki, annyira, hogy ezt neki is elmondd??

2012. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, mondd hogy van egy meglepetésed számára, de be kell csukni a szemét. Ha becsukta megcsókolod. Ha bejösz neki nem fog ellenkezni, ha nem, lekever egy pofont.
2012. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De jóban vagyunk csak nem tudom hogy a közeledése milyen indíttatású. És nem szeretném spontán lesmárolni mert akkor ha mégsem jövök be neki csak úgy szereti a közelségem akkor jól beégek :D
2012. márc. 10. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!