Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz "stratégia", vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz "stratégia", vagy az alkalmazása rossz?

Figyelt kérdés
Na szoval kezdem az elején, én egy 20 éves egyetemista srác vagyok akinek nemigen volt még barátnője, de szeretne most már tenni ellene. Nem , nem azért nem volt mert ilyen elhízott szódásszemüveges valaki lennék, hanem egyszerűen valami nagyon nem jött össze. Mostanság voltak, mondjuk úgy "kiszemeltek" de hát a sikerességi arány nevezhetjük nagy nullának is. Utolsó ilyen az volt, hogy épp beszélgetek vele és hát felugrik a téma, neki tetszik valaki, de annak a valakinek meg ő nem( nekem meg pont ő) , na gondoljátok mit éreztem, hogy megint hülye vagyok...És ez csak a legutolsó volt. Azzal is baj van már, hogy önbizalmi szinten eléggé a béka seneke alatt vagyok. Vannak hullám völgyek, meg hullám hegyek, de az a baj, nálam még csak völgy volt. De itt egy új félév a fősulin ami hamarosan kezdődik, és már így végre szeretném ha sikerülne ,összejönnöm valakivel. De hát a mikéntjét most már egyáltalán nem tudom. Ráadásul a lányok az ilyen helyeken amúgy is "csordában" fordulnak elő. Barátkozzak velük, meg ismerős ismerősén keresztül... ez na ez rossz ötlet ne is mondjátok, pláne ha az az ismerős lány. Mondjuk egy konkrét személy esetén akiről tudjátok a nevét, mit kéne csinálnom? Valahogy leszólítani, megpróbálbi elhívni ? Segítsetek, mert már nagyon össze vagyok kavarodva.
2011. febr. 4. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
írj privit, és megpróbálok segíteni rendben?
2011. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tomika90 ***** válasza:
100%

Menj oda és beszélgess vele...aztán hivd el ide oda...ha nem kellesz neki hamar kiderül.Ha nem jön össze továbbálsz más vadászmezőkre.Had idézzek:

Szítom a tüzet itt az érzelem üzlet,

Ahol életek függnek a legszebb nőktöl,

a hergenőktöl minden herceg görcsöl.

2011. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Tomika90 ***** válasza:
100%
sz.rd le csagyjad hogy az élet döntsön
2011. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint minden más, ez is csak gyakorlás kérdése. Elmész egy szórakozóhelyre, először odamész beszélgetni a nagyon egyedülálló lányokhoz. Táncolsz velük, miegymás. Egy idő után meg egyre bátrabb leszel, és azokhoz is oda mersz menni, aki valóban érdekel téged, függetlenül attól, hogy éppen egyedül van-e, vagy "lánycsordában". A lényeg az, hogy meg kell őket érinteni, mert a fizikai kontaktus nagyon fontos, hogy szimpátiát, esetleg vonzalmat kelts egy nőben.
2011. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
(27/F) Először is tanuld meg a "vadászó tekintetet". Az első benyomás a szemkontaktussal jön létre. Ha visszamosolyog (legalább 3-5 mp-ig még téged néz) akkor kezdeményezz. Ha csordában vannak, annál inkább menj oda. A nők nagyra értékelik azokat a pasikat, akik így is oda mernek menni. Szólísd meg (pl. (ilyen édes mosolyt már rég láttam. Mennyit gyakoroltad?), ajánlj fel 1 italt és a társaságod. Beszélgess vele bármiről, még belefér néhány "csipkelődő" megjegyzés is. És végig legyél magabiztos. A többi már jön magától. ;-)
2011. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És ha valaki mondjuk suliban akarna ismerkedni?
2011. febr. 4. 10:18
 7/19 Tomika90 ***** válasza:
akkor hivd meg egy szendvicsre a büfébe;)
2011. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
(27/F) Ott még könnyebb! Rengeteg közös téma lehet 1 suliban, ráadásul ott nagyobb eséllyel találsz rendes lányt. De mire gondolsz konkrétan?
2011. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A suli alatt fősulit, egyetemet értek, ha erre gondolsz.
2011. febr. 4. 10:28
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj, és ne figyelj oda mit mond a lány, mintha nem is érdekelne. Tedd kiváncsivá, hozz fel valami témát ami felkelti az érdeklődését, aztán ne fejezd be hagyjad had főjjön a saját kiváncsi levében... stb.

Picit legyél leszarom... ne koslass utána, ha kis ideig is találkozol vele érezze azt, hogy jó pillanatok amikor veled beszél de ne csüngjél rá. Meg egyszerre több lánnyal is beszélgess, csajozz úgy hogy lássa.

Kábé kezdetnek. Meg legyenek srác haverjaid. Ennyi

2011. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!