Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz "stratégia", vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz "stratégia", vagy az alkalmazása rossz?

Figyelt kérdés
Na szoval kezdem az elején, én egy 20 éves egyetemista srác vagyok akinek nemigen volt még barátnője, de szeretne most már tenni ellene. Nem , nem azért nem volt mert ilyen elhízott szódásszemüveges valaki lennék, hanem egyszerűen valami nagyon nem jött össze. Mostanság voltak, mondjuk úgy "kiszemeltek" de hát a sikerességi arány nevezhetjük nagy nullának is. Utolsó ilyen az volt, hogy épp beszélgetek vele és hát felugrik a téma, neki tetszik valaki, de annak a valakinek meg ő nem( nekem meg pont ő) , na gondoljátok mit éreztem, hogy megint hülye vagyok...És ez csak a legutolsó volt. Azzal is baj van már, hogy önbizalmi szinten eléggé a béka seneke alatt vagyok. Vannak hullám völgyek, meg hullám hegyek, de az a baj, nálam még csak völgy volt. De itt egy új félév a fősulin ami hamarosan kezdődik, és már így végre szeretném ha sikerülne ,összejönnöm valakivel. De hát a mikéntjét most már egyáltalán nem tudom. Ráadásul a lányok az ilyen helyeken amúgy is "csordában" fordulnak elő. Barátkozzak velük, meg ismerős ismerősén keresztül... ez na ez rossz ötlet ne is mondjátok, pláne ha az az ismerős lány. Mondjuk egy konkrét személy esetén akiről tudjátok a nevét, mit kéne csinálnom? Valahogy leszólítani, megpróbálbi elhívni ? Segítsetek, mert már nagyon össze vagyok kavarodva.
2011. febr. 4. 09:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
(27/F) Az előző is jó tanács, de az csak 1féle típusra vonatkozik. Vannak nők, akik szeretik, ha tepernek utánnuk. Na persze nem szabad túlzásba esni. Fősulin, egyetemen nagyon sok lány van általában, szóval nyugodtan lehet válogatni! :-) De egyébként könnyebb lenne segíteni, ha leírnád, hogy az ismerkedés melyik része az, ahol bukik a stratégiád. Vagy a lányok által adott jelek értelmezésével van baj?
2011. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A legeleje! Nekem ez nem megy. A megszólítástól, a többi szerintem már menne.
2011. febr. 4. 18:07
 13/19 anonim ***** válasza:
(27/F) Szóval ha csoporttársad az illető csaj, akkor kérj segítséget tőle valamelyik tantárgyból, pl. "szia, bocsi neked van puskád ebbő+abból, vagy kidolgoztad-e már a tételeket, aztán köszönöm a segítséget, és végül hogyan hálálhatnám meg, mit szólnál egy kis édességhez az xy cukrászdában, stb. Ha valami más szakon van a csaj, akkor is fel kell keltened az érdeklődését! Pl. folyosón sétáltok egymással szembe, mikor melléd ér, szólj be neki valami pikánsat, de nem sértőt: Aszta, milyen futóművek! Aztán sétálj tovább. Ezt ismételd meg még néhány napig (de ne sokáig, mert akkor bukta lesz). Ha tetszik neki, utánna már jöhet egy kis dumálás is. Nekem beváltak ezek. Remélem tudtam ezzel segíteni :-)
2011. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én igazából arra gondoltam hogy mittom ráköszönök szia (valami random név) Réka . Természetesen nem így hívják, de épp ez benne a lényeg, hogy aztán mondja ő nem Réka hanem pl Anna... Ez hogy hangzik? Egyenlőre nem tudom elképzelni ahogy én ezt mondom egy lánynak csak úgy, hogy szép futóművek(lehet, sőt biztos hogy sikerre vezetne, de ezt még nem érzem magaménak).
2011. febr. 4. 19:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát végül is... és hogyan folytatnád? Játszd le előbb magadban a kérdés-válasz lehetőségeket, mert 1-2 mondat nem elég. Legalább 5-10 percig beszéltetned kell különben lekoptat. Eközben végig legyél magabiztos.
2011. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Jó jó , de mégis miről tudok csak úgy beszélni egy "idegennel"? Mert mondhatok én bármit, ha nem igen hatja meg.
2011. febr. 4. 21:09
 17/19 anonim ***** válasza:
(27/F) Érd el hogy a nő beszéljen, te közben leginkább csak kérdezz. Főleg olyan dolgokról amit tudni akarsz róla. Egy konkrét párbeszédet sajnos nem tudok előadni. Hogy miket kérdezz? Nézz végig rajta. Pl. sok ékszere van, minden ujján gyűrű:ilyen sokszor kérték meg a kezed? aztán van tetkója: hány tetkód van? Van intim helyen is? ;-) jegyzet a kezében és olvassa: vizsga lesz? miből? ó az szívás lehet! Ilyen tárgyról még nem is hallottam. esélyek? blabla satöbbi. Igazából bármilyen kis apróságról lehet beszélni...
2011. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ezt a fórumot ajánlom:


[link]


az összes fenti kérdésedet tárgyalják benne

2011. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Turbocharger ***** válasza:
Menj oda és beszélgess vele...aztán hivd el ide oda...ha nem kellesz neki hamar kiderül, nincs mit veszits,nem csak o letezik egyedul a vilagon. ;)
2011. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!