Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez egy jó stratégia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó stratégia?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiben majdnem biztos vagyok hogy bejövök neki, de szeretném 100% biztosra tudni, ha férre hívom és elmondom neki hogy nagyon kedvelem meg szép lány, viszont én csak barátként tudok rá gondolni és remélem hogy ő sem akar tőlem többet, akkor megtudhatom az igazi érzéseit vagy meg fog ilyedni és azt mondja hogy hát persze?
2012. márc. 10. 20:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Jaj akkor beégek. Tisztára mint az óvodában.
2012. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De szerintetek nem érdemes a nyulat kiugrasztani a bokorbol még mielött minden kiderül?
2012. márc. 10. 20:55
 13/23 anonim ***** válasza:
Ember a legmenőbbek is égtek már be.am meg ne ezzel foglalkozz,hogy beéghetsz...kit érdekel???tedd amit mondtam és ha mminden fasza,akk meglesz a skalp!!!!hajrá fiatalsaág!!!!!!!
2012. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mi van? Ne csináld, amit írtál, ha nem jössz be neki, tuti égés. Hagyd a francba, ha akar tőled valamit, azt csak a tudtodra adja egyértelműen.
2012. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

te tényleg nem érted?

ezzel kb. beoltod, a csaj úgy fogja érezni h semmi esélye, mit vársz egy konkrétan lekoptatós szöveg után, hogy elkezd könyörögni hogy igenis legyen köztetek valami, mert ő akarja?


álomvilágban élsz.

első voltam.

2012. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hülye :) Ezzel a szöveggel tényleg meg fogod tudni a valódi érzéseit.
2012. márc. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha elmondod, hogy tetszik neked, akkor a válaszából tudni fogod 100%-osan, hogy mit gondol rólad.

Ja, hogy te inkább szívatod a neked tetsző lányt, mert csak 90%-osan vagy biztos a dolgodban... Neked még nem való párkapcsolat.

2012. márc. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
De tényleg senki sem érti hogy én ezzel őt nem szivatni akarom? csak kiugrasztani a nyulat a bokorbol?
2012. márc. 11. 07:28
 19/23 anonim ***** válasza:
Hú kérdező ne haragudj,de idegesitően érthetetlen vagy...Te nem érted,amit itt mki magyarázz neked!Hány éves vagy?15?Most őszintén.Neked nem való még a csajozás.Maradj a számitógépes játékoknál.:D Újra leirom neked azt,amit a többiek már megtettek..Szóval ilyen nem létezik,hogy kiugrasztani a bokorból ezzel a szöveggel...mert ez lekopatatás és,ha érdekled is a csajt nem fogja soha beismerni neked ezek után..elméletileg Te vagy a férfi szóval neked kell kezdeményezni és nem ilyen szöveggel,amit levázoltál...21század ide vagy oda,de nehogy már te várd ff létedre,hogy a lány valljon neked szerelmet és kérje járjatok..szóval tessék összeszedni magad és elmondani mit érzel vele kapcsolatban..nem pedig ezt a dedós hülyeséget alkalmazni..sok sikert:))
2012. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 omba ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


De tényleg senki sem érti hogy én ezzel őt nem szivatni akarom? csak kiugrasztani a nyulat a bokorbol?"


figyu, lehet, hogy i mind sügérek vagyunk, és félreértjük....

szóval sanszos, hogy a lánnyal is így jársz, ezt magyarázza itt majdnem mindenki!

2012. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!