Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon jól nézel ki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jól nézel ki, akkor a csajok kezdeményeznek? És ha nem kezdeményeznek akkor azt jelenti hogy nem nézel ki olyan jól?

Figyelt kérdés
Mert egy pár haverem mesélte, hogy buliba odament hozzájuk egy par csajszi táncolni, sőt még a smacit is ők adták először. Ezen eleinte elcsodálkoztam mert azt hittem csajok nem kezdeményeznek. Legalábbis velem sosem kezdeményeztek, pedig rólam is azt mondják hogy eléggé jól nézek ki. Mondjuk azok akik mondták tényleg b@szott jóképűek. Akkor úgy van, hogy egy szint felett, már a csajok se tudják megállni, és maguk kezdeményeznek. És ne nézzetek sötétnek mert az egész csajozás dolgot leegyszerűsítem a külsőre, de akik mesélték nekem ezeket azok, a véletlennek köszönhetően vagy sem, de mind nagyon jóképűek voltak.
2012. márc. 10. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez durva, nem értem.Biztos neked mosolygott?Azért megkérdeztem volna, hogy akkor meg miért mosolygott, ha mégse akar semmit.
2012. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Remélem hogy számodra nem épp olyan egyértelműen tiszta és világos a női gondokodás, hogy ezen meglepődj. 1000 oka lehet sztem.
2012. márc. 11. 11:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor kezdeményeznek a csajok. Ezt sokszor láttam a gimiben.
2012. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
NEm tudom sokan miért mondják azt hogy a csajoknak nem számít a külső, csupán az hogy mennyira vagy domináns, magabiztos blabla...ezt érdekes modón azok a randiguruk mondják akik mind ku.rva jóképűek. Egy Kvazimodó kinézetelű sem mondott ilyesmit soha. :))
2012. márc. 11. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!