Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon jól nézel ki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jól nézel ki, akkor a csajok kezdeményeznek? És ha nem kezdeményeznek akkor azt jelenti hogy nem nézel ki olyan jól?

Figyelt kérdés
Mert egy pár haverem mesélte, hogy buliba odament hozzájuk egy par csajszi táncolni, sőt még a smacit is ők adták először. Ezen eleinte elcsodálkoztam mert azt hittem csajok nem kezdeményeznek. Legalábbis velem sosem kezdeményeztek, pedig rólam is azt mondják hogy eléggé jól nézek ki. Mondjuk azok akik mondták tényleg b@szott jóképűek. Akkor úgy van, hogy egy szint felett, már a csajok se tudják megállni, és maguk kezdeményeznek. És ne nézzetek sötétnek mert az egész csajozás dolgot leegyszerűsítem a külsőre, de akik mesélték nekem ezeket azok, a véletlennek köszönhetően vagy sem, de mind nagyon jóképűek voltak.
2012. márc. 10. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tényező függő
2012. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na ezt találjam ki hogy mit jelent!
2012. márc. 10. 14:52
 3/14 anonim ***** válasza:
semmi se függ attól h h nézel ki.. én megvárom h a pasi lépjen, és csók :D
2012. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A nagyon szép lányokról beszélek. Bizonyára válogatósabbak. Jó amit mondasz elhiszem, lehet hogy egy lány akiért kevésbé rajonganak a fiuk nem fog visszautasítani senkit, mert saját magát verné át. De vannak azok a lányok akik már rendesen unják a fiuk közeledését és csak 100-ból egynek mondnak igent.
2012. márc. 10. 15:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Embere válogatja.
2012. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
na ne mondd :D én nem mondanék bárkinek igent, mi vagyok én? valami rongy??????
2012. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt hiszem ma sokat okosodtam.
2012. márc. 10. 15:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jól nézel ki akkor a csajok már egyértelmü jeleket adnak, legalábbis sokan közüllük.Tényleg néznek,szemeznek, mosolyognak,rádköszönnek.Ha csak jóképü vagy, de semmi égbekiáltó, akkor legfeljebb adják a kétértelmü jeleket, ha egyáltalán jelnek lehet nevezni vagy jönnek a szöveggel, hogy" ha tetszem neki akkor úgyis ide jön hozzám ".Ezt onnat tudom, mert egyes ruhakombinációkkal és hajstilússal, zakóban, pihenten stb. engem is feltünően megnéznek a csajok, de mivel ritkán járok zakóban és nem mindig vagyok jól megnyirva és legtöbbször fáradt képem van igy ritka az ilyen eset is.


Akármennyit haladt előre a világ, azért a csajok,nők nagy része megvárja amig a pasi jön oda, még jeleket se nagyon adnak, csak várnak és várnak és szidnak ha nem vetted észre őket, pedig neked pasinak lehet elég lenne csak annyi is hogy nézzen téged,szemezzen veled.

2012. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Rátapitnottál a lényegre!
2012. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké amit írtál az tiszta és világos, tehát a jó kinézet megkönnyíti a csajozást, de biztosra mondom , hogy nem lehet garancia rá. Mert voltak olyan eseteim is amikor hosszasan szemezett velem a lány, meg rám is mosolygott, amikor meg odamentem akkor elküldött. Érdemes az ilyenre magyarázatot keresni, vagy el kell fogadni úgy ahogy van és a női logikának betudni az egészet?
2012. márc. 11. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!