Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy soha sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coney kérdése:

Miért van az, hogy soha sem kezdeményeznek a pasik nálam?

Figyelt kérdés

Nem akarok önteltnek tűnni, de normális vagyok, koromhoz megfelelő érettséggel, min. átlagos "szépséggel", jó alakkal. De még kilátásban sincs pasi..

Arról meg, hogy én kezdeményezzek lány létemre, csak rossz tapasztalatom van.


2012. febr. 6. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Van kedved ismerkedni? :D
2012. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rinacnak/elérhetetlennek/zárkózottnak tűnsz, így akinek esetleg tetszenél az is úgy gondolja, hogy nincs értelme próbálkozni nálad. De ez csak egy tipp.
2012. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon csúnya vagy, elnézést, de ez is benne van a pakliban!


egy csúnya fiú véleménye

2012. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jösz szobára
2012. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát a ribancot és a nagyon csúnyát hál' istennek kizárhatom. Lehet nem vagyok a legszebb, sőt, de azért csúnya sem.
2012. febr. 6. 21:27
 6/17 anonim ***** válasza:

Pedig valami oka csak van, hogy nem kezdenek a fiúk egy szép lánynál...

Mivel nem ismerünk, ezért arra neked kell rájönni, hogy mi is az.

2012. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedsz másokkal? Nyitott, mosolygós, kedves, figyelmes vagy morcos, zárkózott, szótlan, unalmas, elutasító?
2012. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát az igazsághoz hozzá tartozik, hogy elég hangulatember vagyok. Ismerősökkel mindig mosolygós, de mondjuk, ha egyedül utazok a buszon, akkor tuti, hogy elég mogorva vagy kedvtelen, vagy hogyis mondjam. :S
2012. febr. 6. 21:33
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám, amit tapasztalok: furcsának találnak! nem járok bulizni, jótanuló vagyok, nincsen túl sok ismerősöm, lehet nálad is valami ilyesmi van..

18/L

2012. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mikor egyedül utazom és is hasonló vagyok, de ha egy lány rámmosolyog, akkor már más a helyzet, mert akkor már "nem vagyok egyedül". Próbáld ki egyszer.
2012. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!