Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy soha sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coney kérdése:

Miért van az, hogy soha sem kezdeményeznek a pasik nálam?

Figyelt kérdés

Nem akarok önteltnek tűnni, de normális vagyok, koromhoz megfelelő érettséggel, min. átlagos "szépséggel", jó alakkal. De még kilátásban sincs pasi..

Arról meg, hogy én kezdeményezzek lány létemre, csak rossz tapasztalatom van.


2012. febr. 6. 21:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok az a lány( vagy nem baj?), aki 2 óra sminkelés után elkezdi fotózni magát, hogy egy tuti jó fotó legyen fent facen, én ilyenekkel nem foglalkozom. Bulizni ritkábban szoktam, akkor is többen 4en 5en lányok megyünk el, akkor meg végképp esélytelennek érzem, hogy valaki odajönne..
2012. febr. 6. 21:42
 12/17 anonim ***** válasza:
talán nem falkában kellene járkálni mindenhova és akkor odamenne valaki. mit gondolsz majd egy fiú odamegy 5 lány elé stand-upolni?
2012. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"...aki 2 óra sminkelés után elkezdi fotózni magát, hogy egy tuti jó fotó legyen fent facen, én ilyenekkel nem foglalkozom..."

Ez nálam nagy pirospontnak számít. Még fészbúkom sincsen.

2012. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó, megértem, hogy falka. De amikor ez a baráti társaság, akit kit nem hívsz el?
2012. febr. 6. 21:46
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha sokan mentek az a baj,ha kettesben az is baj,mert akkor is általában a másik lányhoz közelednek(Tipikus Murphy törvény szerintem)...


Talán kicsit pozitívabban kellene szemlélni a világot:)Ne add fel!!!

2012. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jársz olyan helyeken ahol tudnának kezdeményezni. Suliba spec nem tudom, hogy hova jársz, de mellette nyugodtan eljárhatnál néha lazítani, pl korizni vagy valami hasonló. Ha egyfolytában otthon kuksolsz akkor hogyan kezdeményezzenek? :D Szerintem a buszon is megpróbálhatnál egy kicsit vidámabb lenni, másokra mosolyogni esetleg. Lehet, hogy éppen ott fog összejönni valami :)


Buliban én is hasonlóan szoktam érezni mint te, bár én fiú vagyok. Nálam az szokott beválni, hogy ilyenkor a többiekre figyelek. Igaz ettől nem lepnek el a csajok, de legalább nem gondolkozok annyit magamon. Lehet, hogy azért nem megy oda hozzád senki, mert nagyon látszik rajtad az a szorongás ami amiatt van, hogy nem kezdeményez nálad senki. Remélem tudtam segíteni, 19f

2012. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb pasikat veszed észre, nekik pedig van miből válogatni. Mondhatod, h attól még kezdeményezhetnének nálad mások is, de ahhoz azért általában kell vmi biztató jel a nő részéről, szemezés v bármi.
2012. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!