Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondják, hogy válság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják, hogy válság van, akkor hogyan lehetséges az, hogy annyi 20 év körüli csak szilikonnal a melleiben szaladgál?

Figyelt kérdés
Pedig sok száz ezer ft-ba kerül, mégis kb minden 5-6. csaj lassan már mű melleket visel. Évről évre gyarapszik a számuk.
2012. márc. 8. 22:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Amikor vannak itt a kérdések, akkor jönnek az ártatlan női válaszok itt, hogy ,,én nem bulizok, én nem iszok, nem szeretem a szépészeti bevatkozást, nem külső alapján döntök egy pasi felől stb".

Ennek ellenére hirtelen 3 vagy 4 válasz is jött, hogy ,,műcica" vagyok. Hm, elég érdekes.

2012. márc. 8. 22:25
 12/23 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Azt kell mondjam, hogy megér annyit. Szoptatás után olyan a mellem, mint egy kirabolt szatyor. Hidd el, hogy ennél a műmell sokkal jobb. A férjem nem látott emiatt fél éve melltartó nélkül, mert annyira feszélyez.

2012. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Az nem tűnt fel, hogy sok a szilikonos nő.

De az igen, hogy a nagy válság közepette még a 14 éves kisgyerekek is iphone-nal mászkálnak.

De ez épp olyan, hogy a legszegényebb emberek, akiknek kajára meg ruhára sincs pénze, azoknak vhogy mindig akad napi 600 forintjuk bagóra.

Tudod, fontossági sorrend.

Az emberek nem fogják fel, hogy 5 év múlva esetleg elárverezik a házukat a fejük fölül azét, mert kölcsönt vettek fel egy plazmatévére...


Ismerősöm dolgozott ügyvédi irodában. Mesélte, hogy volt olyan eset, hogy vki egy több százezer forintos hiperszuper hűtőre vett fel hitelt, a végén nem maradt lakása.

2012. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 lila nyuszi ***** válasza:

Egy "műcica" is lehet értelmes, rendes nő.


20/N

2012. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nyuszi!


Lehet egy műcica is értelmes, de ritka mit a fehér holló.

2012. márc. 8. 22:46
 16/23 anonim ***** válasza:
lefekszenek pár gazdag pasival és vagy adnak lóvét vagy éppen meg is csináltatják neki..
2012. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Annak a luvnyának, VV5 Kingának, ha jól tudom a pasija csináltatta meg.
2012. márc. 8. 23:09
 18/23 anonim ***** válasza:

nem tudhatod, hogy nem a megélhetésükhöz kell-e esetleg. nincs rájuk írva. ki tudja ki finanszírozza nekik.

én sosem csináltatnám meg, egyrészt mert nem akarok belehalni, másrészt nincs rá szükségem, harmadrészt meg ha szülnék egy gyereket esetleg 10év múlva, szeretnék rendesen szoptatni.

mindenesetre az én lányomnak ilyen eszébe jutna, biztos, hogy ellenezném.


22/L

2012. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Híúság előbbre van, mint bármi más az életükben. Itt látszik, hogy amire akarnak, igenis előtudnak teremteni pénzt. Elég felszínes dolog, hogy ezt választják és nem mondjuk tanulnak, új nyelvet ismernek meg, kúltúrát a pénz segítségével (utazás stb), még egy diplomát szereznek belőle. Jaj annyi mindenre el lehetne azt a pénzt költeni, még segíteni is lehetne belőle valakinek, ha már felesleges.
2012. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező nem kap választ. :) Na mind1, szerintem is hülyeség a szilikon. :P



-egy férfi

2012. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!