Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondják, hogy válság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják, hogy válság van, akkor hogyan lehetséges az, hogy annyi 20 év körüli csak szilikonnal a melleiben szaladgál?

Figyelt kérdés
Pedig sok száz ezer ft-ba kerül, mégis kb minden 5-6. csaj lassan már mű melleket visel. Évről évre gyarapszik a számuk.
2012. márc. 8. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hitel
2012. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Részletre veszik.

Én is úgy fogom.

2012. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Anyuci, meg apuci érettségi ajándékként adja, de ez csak gazdagéknál megy.
2012. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Megér az annyit? Mert szerintem a pasik nagy része nem szereti a műmelleket? Vagyis a magam nevében beszélek.
2012. márc. 8. 22:06
 5/23 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és soha nem csináltatnék. Nem vagyok ilyen téren dekoratív, de akinek kellek, annak így is kelleni fogok.

A mellcsináltatás csak hiúság kérdése és azt a pénzt értelmesebb dolgokra is lehetne költeni.

2012. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert a gazdag f.szokra hajtanak, azért.
2012. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Van akinek megéri. Most nem a tinikről beszélek. Az én anyumnak szülés után lement a melle. Mindent annak tulajdonított... és nemrég megcsináltatta.. 40 évesen. sokkal boldogabb azóta és azt mondja hogy nem bánta meg. végre teljesült az álma.


teljesen más tészta az olyan tini p*csa aki 20 évesen csináltatja meg, nekik csak azért kell h f*sz legyen a p*csájuk alatt..


tisztelet a kivételnek.

2012. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az is poén hogy minden 2. embernek iPhoneja van, pedig azt se 100k alatt vesztegetik.
2012. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szüleim tanultak, dolgoztak. Lett egy saját vállalkozásuk, 10%ot kaptunk nővéremmel. 20 év alatt már összejött rá a lé és kamatozott is szépen. Nővéremnek is szilikonjai vannak. Egyikünknek sem alaptalanul, neki szinte semmi nem volt, nekem 75/AA. Most boldog, szilikoncicis Nők vagyunk! :)


20/N

2012. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 lila nyuszi ***** válasza:

Amúgy magam miatt csináltattam meg, hogy ki merjek menni a strandra, felvehessek nőiesebb ruhákat, ne kelljen melltartót hordani, vagy ne azért, hogy azzal nagyobbítsam, szexet élvezhessem, ne ezen agyaljak közben, ki merjek menni az utcára (igen, ilyen komoly gondokat okozott nekem...), ne legyen kedvem belevágni a tükörbe ha elmegyek mellette..

Előző is az én kommentem.

2012. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!