Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel jóban vagyok, és nem tudom mit érez irántam, viszont vannak jelek..Lelki válság! Segítenétek?

Figyelt kérdés

Hy , lenne egy sürgető problémám amit magamban többször átgondoltam de nem jutottam semmire,..

A lényeg hogy van egy csaj akivel jóban vagyok, és nem tudom mit érez irántam, viszont vannak jelek,. a gond ott van, hogy nem merem meghívni sehova mert félek, hogy nem jönne össze köztünk a dolog vagy ha igen akkor is csak egy kis időre =( nem akarom hogy emiatt tönkremenjen a barátságunk, viszont nem bírom nézni ahogy más srácokkal beszélget, nevet stb. akkor eldurran az agyam,..

nem tudom mit tehetnék,.tartsam meg a barátságunkat, vagy lépjek előre rizikót vállalni,.? =(((


2008. dec. 13. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

hány éves vagy??

osztálytársak vagytok?

nálam is így van a fiú aki tetszik más lánnyal jobban elvan, de mi már jártunk és sajnos szakítottam de már megint tetszik és össze vagyok zavarodva..

ő egy fél év után jött oda az oszt kiránduláson de már rég tudtam h bejövök neki és mindenki kérdezgetett tőlünk mindent.. aztán gondolom addig győzködték még odajött és összejöttünk....

úgyhogy nekem is kereshetnél megoldást de szerintem menj oda hozzá

2008. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már nem barátság!

Te többnek képzeled el, mint ami.

Ő viszont csak barátságnak.

De ha elbeszélgetsz vele erről, attól még nem fog tönkre menni ez a "barátság".

Én is voltam így, aztán megbeszélgettük, hogy miért nem.

Ebből bajod nem lesz:)

2008. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Atyám, ez neked lelki válság? Fogalmad nincs róla, mi az, hogy lelki válság...

Én azt gondolom, hogy a barátságot nem kell elrontani ilyen "most akkor járunk?"-jellegű kirohanásokkal, mert annak nem lesz jó vége. Döntsd el, hogy valóban szereted-e őt, vagy csak rosszul esik, ha a lány másokkal beszélget. A féltékenység ugyanis nem a szerelem jele, hanem a birtokvágyé. Ha szereted, merd vállalni az érzéseid! Ha viszont csak arról van szó, hogy barátként vagy féltékeny, inkább rendezd le magadban először a dolgokat, és kezeld a barátságot a helyén.

2008. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Srapnel ***** válasza:

Komolyan, kezdem már nem érteni, hogy miért van itt ennyi ilyen kérdés. Olyan, mintha most azt kérdezném, hogy van a hűtőben pörkölt és töltött káposzta is, melyiket egyem meg, "lécci segíccsetek! :(("?


Én annak idején nem kérdeztem meg senkitől, hogy mit tegyek, mert tudtam, hogy úgyis nekem kell eldöntenem. Vagy lépek, vagy nem lépek. Egyszerre nem lehet mindkettőt. B@szni és szüzen maradni egyszerre. Ha szerelmes vagy belé, akkor az nem tisztán barátság és úgysem marad meg barátságnak, hacsak nem tudod magadba temetni. Miért nem lehet csak úgy élni és rendesen viselkedni a másikkal, úgyis kiderül, ha akar ő is valamit. Nem agyalni kell, hanem csinálni, aztán majd meglátod az egyértelmű eredményt.

2008. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!