Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok, ha a testükért szeretik őket a pasik?

Figyelt kérdés
Hiszen mikor legelőször meglátjuk is azért kezdünk el ismerkedni, mert valami tetszik rajtuk.
2012. márc. 7. 11:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én nem is magyarázom nektek. Az a baj h titeket tényleg csak a külsőségek vezérelnek. Igen am vszinű h azért kérte meg most a kezem h majd kidobjon. Mind1 tudom h ti úgy is okosak vagytok. Inkább örülök neki h az én kapcsolatom nem a külsőségekre és az anyagiakra épülnek. Nektek meg sok szerencsét.
2012. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

54%-os.

Nem tudom, neked milyenek a kapcsolataid, de spec enyém, meg a normális embereké nem csak abból áll, hogy dugunk, oszt csá. A jó kapcsolat alapja a barátság, a párod legyen minimum jóbarátod, tudd mellette elengedni magad, segítsétek egymást személyiségetek fejlődésében, céljaitok, álmaitok elérésében, érezzétek jól magatok, legyen biztonságos életetek, meg satöbbi. Azaz kábé minden, amit a szexen kívül csinálni lehet. És ezek közül mindben a másik személyisége számít, az dönti el, hogy mit tesz. Sőt, még a szexben sem mindegy, hiszen lehet akármilyen szép, ha mondjuk nem akar szexelni, vagy meg sem moccan az ágyban, esetleg eltöri a kezedlábad véletlenül. Azaz minden, amit az ember csinál személyiségfüggő. És mivel minden azon múlik, hogy mit csinál, ezért minden a személyiségen múlik. Akinek a külső ennyire bazifontos, az vegyen egy guminőt, fesse be szépre, és kb ugyanott van. De legalább nem kell etetni, még olcsóbb is.

Gondolkodni néha azért nem árt.

2012. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek mind benne vannak segítsük egymás fejlődését,támogatjuk egymást,és mellette alakunkra is figyelünk nagyon,és hatalmasakat dugunk.Kettő mért is nem fér meg egymás mellett,IS-IS elv.Szerintem csak így jó egy kapcsolat ha minden klappol,amit írtál meg amit én írtam.Nehéz megtalálni de akkor tudod,hogy ki az.
2012. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

11:47, én ebben totálisan egyet értek... mármint a külsőbe szeretsz bele, a külső fog meg először, ezzel én is így vagyok, amelyik pasi nem fog meg külsőre lehet csodás belsője nem akarok tőle barátságnál többet, és ezzel sokan így vannak, csak nem merik bevallani !

Abban is egyet értek, hogy a jó testért tenni kell, nem mindenki születik jó testi adottságokkal, meg ha mégis, akkor idővel így is úgy is veszít feszességéből stb, nem célom, hogy testépítő csaj legyek és nem vagyok megszállott, de fontos számomra, hogy feszes, kerek fenekem , jó lábam stb legyen ...

abban viszont vitáznék egy kicsit, hogy ha "leülök" és feljön 10 kiló elhagy a párom és mi van, ha terhes leszek és egyből nem megy le az a 10 kiló ?

A másik,abban egyet értek, hogy a pasi keressen többet mint én , már ha ő hordja a nadrágot és én ezt el várom egy kapcsolatban !!!!, akkor el is tartsa a családot, de soha nem tudnék semmilyen anyagi körülmény biztosítása mellett nem csinálni semmit , ez nem az én világom !


Hány éves vagy egyébként ?:)

2012. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Utolsó na pont ilyen csajt keresek aki szintén így gondolkodik és foglalkozik is magával.

25 éves vagyok amúgy.


Írj privit :)

2012. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
te vagy a pasi, írj te privátot :D
2012. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
És fordítva..? Mondjuk véleményem szerint ez nagyon nem állja meg a helyét, elvégre akkor minden pasinak csak a szexre kéne a nő, és ez nem így van...
2012. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Fordítva is persze,naná,a pasi is tegyen magáért,sőt tegyen még többet.Csak mi is idióták vagyunk és tunyulunk sajnos,nem figyelünk oda.Mi se vagyunk jobbak sajnos.
2012. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!