Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik az erőszakos fiúkat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki pl beül mindig az osztályban egy egy lány mögé, és hátulról előrefelé megmarkolja a mellüket. Már csak röhögnek rajta, de menekülnek mikor meglátják, annak ellenére mindig rárepül a menekülő csajra, és mindig megfogja jó erősen a kiszemelt lányok melleit. Már beletörődtek a lányok és soknak már nincs is ellenére, hogy markolássza a ciciket. Kérdeznek tőle valamit, hogy mi a kabalád, és pl mondja, hogy Éva bal melle, és htulról meg meg is markolta Éva mellét. Már sok csaja volt, mert egy idő után ez a mellfogdosós dolog szimpatikus lett a csajoknak. Lányok ti is ilyenek vagytok, hogy szeretitek ha a melleiteket osztálytás markolássza?


17 F.


2011. dec. 31. 00:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Te miért nem figyelsz órán?
2011. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%
velem ez még nem fordult elő , de egyszer egy srác megfogta a fenekem és úgy pofán vágtam , hogy az életben több nem nézett rám.
2011. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
Hat... En nem szeretem az eroszakos fiukat. Szerintem a tobbi lany se szereti, csak mar megszoktak.
2011. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem órán, szünetben csinálja. Már vagy 40 szer pofán vágták a lányok, de csak jobban vérszemet kapott, és most már tök természetes a lányoknak is.
2011. dec. 31. 00:16
 5/33 anonim ***** válasza:
Anyám...tök gáz a srác, bár ha a lányok engedik neki, akk örüljön. Én tuti felpofoztam volna! 19L
2011. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#2-nak!

Ha engem pofán vágsz ilyen miatt, én visszadom, de az nagyobb lesz sokkal. Bocs de ilyen vagyok. Az osztálytásam nem ilyen, élvezi ha pofán vágja egy lány, annál is inkább élvezettel fogdossa meg az ilyen lány cickóit, vagy néha fenekét is.

2011. dec. 31. 00:18
 7/33 anonim ***** válasza:

Ha az én barátnőm,rokonom, barátaim mellét markolászná az a kis féreg tuti bemennék a suliba egyik órán és szétverném rajta a padot.


Lehet így laikusként még vicces lenne vagy mint haverja röhögnék rajta de ha pl egy olyan csajjal csinálná aki tetszik vagy értelmesnek tartom akkor tuti rászólnék vagy ha nem hagyja abba leb*sznék neki 1-2 hátha megtanulná.

Egyébként ritka hülye csajok lehetnek ,hogy olyannal állnak össze aki ebben éli ki magát , és melleket fogdoz. Gondolom nem emelt matek szakon vagy valami jó nevű gimibe :D

2011. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

#5.

Hiába pofozod fel, ez csak olaj a tűzre.

2011. dec. 31. 00:19
 9/33 anonim ***** válasza:
domináns velük a szex
2011. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De gimiben Pesten, azt nem mondom melyikben, van néhány DD.
2011. dec. 31. 00:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!