Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretik a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők az agresszív férfiakat?

Figyelt kérdés
Van pl a vv5 ben az a Dukai Gergő, aki nem is jóképű(de nem is csúnya), de nagydarab, van egyfajta kemény legényes kisugárzása, sittes gyerek is volt, plusz még agresszív is, látszik rajta, hogy simán bármikor megverne egy nőt. Nagyon sok nő mégis pont az ilyen kaliberű fickókat kedveli. Biztonságban érzik magukat mellette a verés ellenére is? Vagy mi a titkuk ezeknek a férfiaknak?
2011. dec. 1. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az olvasásban a vv-ig jutottam..... Legyen már életed, ne másokét nézd !
2011. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát a zűrös sráccal járás az egy érdekes dolog. Nekem exem nagyon verekedős természetű volt, bár nőre sose emelt volna kezet, de viszont srácoknak már annyiért nekiment, ha csúnyán néztek rá.

Biztonságba éreztem magam mellette, de ugyanakkor azért hosszútávon elég xar volt.

2011. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert a figyelem középpontjában vannak... ha már nem fog mindennap eljárni kocsmázni, csak a meló lesz, meg a család, szerinted az ilyenek majd megbékélnek? basznak se, aztán jön a családon belüli erőszak...
2011. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát nem tudom, nekem egyáltalán nem tetszenek az agresszív pasik. Igaz, hogy én is a rosszfiús karaktereket kedvelem, de soha nem kéne olyan, aki kezet emel rám és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2011. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a sok tesztoszteron miatt, kit izgat egy erőtlen 60 kilós csávó mikor van egy csomó agresszív jódumás nagypályás farokrázó kemény csávó persze h ilyen csávók kellenek a csajoknak a többi max papucsnak jó semmi másra
2011. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó... nem az agresszív a jó szó, inkább a határozott, az agresszív férfi egyáltalán nem jön be a lányoknak... de az jó, ha a párod önbizalma a helyén van, és tudja, hogy mikor van az a pont, ,,amikor kicsit erősebben megfoghatja a derekad", és éreztetheti, hogy ő a férfi, de ez is olyan dolog, hogy van aki ezt sem viseli el... mások vagyunk... de az agresszivitás egyáltalán nem szeretnivaló tulajdonság

szóval

2011. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
az összes csaj aki eddig volt nekem egy kemény belevaló csávónak ismert meg elég volt csak egy kicsit erősebben rá szólnom bármelyikre h mit csináljon rögtön nedves lett, sztem buknak a kemény csávókra jó ne üsse őket de kell a pici agresszivitás h lássák tökös vagy és öszecsinálják magukat hidd el, az agresszív pasi voltam:)
2011. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hajrá... az egyik ismerősöm a szemébe röhögött annak aki játszotta előtte a nagy agresszívat, lehet egyeseknek az jön be, de idővel a nagy agresszió csak belül fog tombolni... nem csak a szép csajok néznek majd hidegen a tükörbe, de idővel azok is akik az erejükkel hódítottak...
2011. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy ez a férfi majd agresszíven fogja őket védeni és agresszíven csapkodja majd le nekik az állatokat a vadászat során. Ezért némi verést is hajlandók elviselni.

Sokkal jobb mulatság, mint egy olyan, aki ugyan szelíd, de nézeteltérésnél őt ütik le először, a vadászaton meg max. csaliként szerepelhet.


Aztán ez vagy bejön - vagy nem.

2011. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!