Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretik az erőszakos fiúkat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki pl beül mindig az osztályban egy egy lány mögé, és hátulról előrefelé megmarkolja a mellüket. Már csak röhögnek rajta, de menekülnek mikor meglátják, annak ellenére mindig rárepül a menekülő csajra, és mindig megfogja jó erősen a kiszemelt lányok melleit. Már beletörődtek a lányok és soknak már nincs is ellenére, hogy markolássza a ciciket. Kérdeznek tőle valamit, hogy mi a kabalád, és pl mondja, hogy Éva bal melle, és htulról meg meg is markolta Éva mellét. Már sok csaja volt, mert egy idő után ez a mellfogdosós dolog szimpatikus lett a csajoknak. Lányok ti is ilyenek vagytok, hogy szeretitek ha a melleiteket osztálytás markolássza?


17 F.


2011. dec. 31. 00:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
55%

Nekem volt ilyen osztálytársam... Az én mellemet egyszer fogta meg és akkora pofont kapott,hogy vérzett az orra (ééés engem cs*sztek le,hogy miért bántottam). De... a többi lánynak nem volt ennyire az ellenére ez a viselkedés. Nem tudom miért tetszett nekik,de sejtem: mert úgy érezték,hogy amiért fogdosni akarja őket jó csajok,a másik tippem az, hogy talán azért mert valamilyen szinten a pasikban megvan a "vadász ösztön" és talán ez tetszik a csajoknak (nekem nem...)

16.L.

2011. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Már szóltak ofinak is, hogy miért ilyen, de már az ofi is csak röhög az egészen. Tök természetes lett. Kb 50 különböző lánynak markolt már meg a melleit. Mindig fenébe rúgják, aztán lefekszik a folyosón, mintha fájna neki a lányok meg röhögnek, erre felkel hirtelen és újra megfoja a csaj melleit. Nagyon raafináltan csinálja.
2011. dec. 31. 00:23
 13/33 anonim ***** válasza:
52%

Ja bocs. Kérdező nyomoréknak:


- Mi az hogy ha téged ilyen miatt pofán vágna egy lány akkor az "nagyobb lesz de sokkal"? mit képzelsz magadról te kis senkiházi? Fogdozod a lányokat, pofán vágnak és te még visszaütnél? Megütnél egy lányt? Meg még erősebben?


mekkora csicska vagy , ha látnám hogy megütnél egy lányt kidobnálak a legközelebbi ablakon. ebbe k*rvára biztos lehetsz. és tanulmányaid hátra lévő részében is minden nap lekennék egy-kettőt. aztán megtudnád milyen ha erősebb bánt téged és nem tehetsz semmit. mert nem tartalak sokra kis mitugrász... a szánalmas haveroddal együtt.

2011. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Jujj de nagyon erős vagy kedves utolsó, de esélyed sem lenne ellenem, egyet moccannál már földön lennél. De ne térjünk el a tágytól, nem verekdni és szájkaratézni jöttem ide, hanem véleményekért, hogy miért olyan csúcsmenők az ilyen pasik?
2011. dec. 31. 00:49
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

Azért kíváncsi lennék rád , arra ,hogy egy taperolós kis 17 éves hogy vágna földhöz mielőtt egyet moccannék. :D

de nem pesti vagyok úgyhogy szerencsémre nem rontod a levegőmet.

2011. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

én általánosban 7.-8.ban csináltam ezt az osztálytársnőimmel és egy idő múlva tényleg tetszett nekik és kezdeményezőbbek lettek velem.

és igen nevettek miközben azt mondták,hogy hülye bunkó.

2011. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Azért az érdekes,hogy kedves kérdező az ellenedre van,hogy a srác engedéllyel fogdoshatja a lányokat,de az már nem,hogy a lányok megvédjék magukat...
2011. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Minek védjék meg mahukat? Törődjenek inkább bele. Rendeljék magukat a pasik akarata alá. Hiszen mégis csak nők, ők a gyengébb nem, tiszteljék a pasikat, hiszen mi vagyunk a teremtés koronája.
2011. dec. 31. 01:13
 19/33 anonim ***** válasza:
hímsoviniszta köcsög
2011. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Jahj... elnézést Uram *-*. Azt hittem,hogy értelmes volt a kérdés és komolyan gondoltad...
2011. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!