Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik tényleg csak a talprae...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg csak a talpraesett, vagány csajokat szeretik?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ilyen,félénk vagyok,gátlásos,idő kell,hogy feloldódjak.Ha az utcán megszólít valaki,akkor össze vissza beszélek,teljesen kiábrándítom magamból az illetőt.Pedig ha nem vagyok nyitott,nem tudom,hogy fogok párt találni?Tegnap is próbált velem szemezni egy srác a villamoson,de úgy éreztem,ha sokáig kell a szemébe néznem,ki fog belőlem törni a röhögés.Végül leszállt,én meg fellélegeztem,hogy végre,nem kell félnem,hogy leégetem magam.Mit csináljak,hogy ne legyek ennyire félénk,visszahúzódó?22n
2012. febr. 6. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Macs1209 ***** válasza:

Beszélgess el velem :) Fordítok a világképeden :)


És az inkább aranyos, mint kiábrándító, amit írtál.

Olyankor a pasinak kellene kapcsolni, és másképp i-

rányítani a beszélgetést :)

2012. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kis önbizalmat szerezni, kezdetnek az is jó, ha többet jársz társaságab vagy levelezel valakivel 35F
2012. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Attól függ, hogyan akarja "szeretni" a nőt... ;) Nekem eddig ha csak arra kellett vki, akkor felőlem lehetett vagány, lehetett nyuszi is. DE, ha komolyabbat tervezek: akkor egy NŐ legyen finom, csendes, titokzatos, piruljon el, amikor el kell, és még sorolhatnám... Sajnos, manapság nehéz ilyet találni, de nem lehetetlen, nekem pár hónapja sikerült. :)


27/F

2012. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor ezek szerint engem eddig csak olyanok találtak meg,akik csak dönteni akartak.

3:az önbizalmammal nincs gond,legalábbis nem tartom ocsmánynak magam,szeretek tükörbe nézni stb.Csak akkor érzem magam úgy,hogy egy marék légypiszok vagyok,amikor valaki úgy áll hozzám,hogy csak szex kell.Sajnos volt már rá példa.:S

2012. febr. 6. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
A csendesebb lányok sokkal aranyosabbak, velük jobban ki tudok jönni, szóval úgymond kivétel vagyok :)
2012. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem gond, sokan szeretik az ilyen lányokat, és nem, nem csak az otthonülő forevor alone kockák :)
2012. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én bírom a mértékkel félénk lányokat. aranyos amikor egy lány miattam elpirul, esetleg bolondságot beszél. ezzel nincs gond. viszont ha nem engeded, hogy megszólítsanak, vagyis nem reagálsz semmit az már nem jó. a srác simán azt gondolhatta, hogy esélytelen a dolog. így valóban nehéz lesz párt találni! nem is értem min aggódsz... a fiúnak kell odamenni, ő fog leszólítani, a "meló" nagy részét neki kell csinálnia :)
2012. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva: Nem


félénkség/visszahúzódó: használd a fejed tudatosan és éld meg amit meg kell. Azért mert szemez, vagy beszélgt veled valaki az még nem jelent se járátst, se eljegyzést. Azért mert kocsit venne neked valaki attól még nem kell az ágyába bújni.


Ha szemez veled valaki és te nem veszed fel, akkor az = az elutasítással, szóval nem fog odamenni hozzád ezek után.

2012. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,azért ezt jó tudni,hogy nem vagyok annyira hátrányos helyzetű,mint gondoltam:D

16:36 Már csak az a kérdés,hogy ki akarja értem elvégezni a piszkos munkát:D

16:47Szerintem ha már odajön hozzám valaki,csak akar valamit.Bár magamból indulok ki,én nem vagyok olyan laza,hogy csak úgy leálljak dumálni az utcán akárkivel,nekem ahhoz kell vennem három levegőt is:D

Legközelebb inkább elröhögöm magam,végül is a legrosszabb,ami történhet az az,hogy leégek:D

2012. febr. 6. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!