Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos nektek lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek lányok, hogy a pasas talpraesett, életrevaló legyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel anyagiak megvannak, karrier kiépitve,esetleg kocsi is, lakás...ami viszont hiányzik belőle az mondjuk az ügyesség,talpraesettség.Nem döntésképtelenségről beszélek, hanem arról, hogy nem folyton nyomja a showdert és humorizál, nem tud szerelni dolgokat a lakásban, vagy kifesteni a lakást,megszerelni egy kagylót,kilincset stb...
2011. júl. 8. 17:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt így nem lehet megmondani...

De te nem a talpraesettségről beszélsz most...

A stílusa nagyon fontos az illetőnek pl, hogy hogy áll hozzá a dolgokhoz... Ha el kezd bőgni, hogy én egy kilincset sem tudok megjavítani és csöpög a nyálas, az nem túl vonzó. De ha megpróbálja vagy hív valami szerelőt, akkor már ez egy normális tulajdonság.

2011. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 bix ***** válasza:

ez most komoly? az életrevaló talpraesett pasi nem az aki egész nap poénkodik és nyomja a sódert...


a kilincs vagy kagyló "megszerelése" az nem atomfizika, egy csillag csavarhúzó kell hozzá és csók ezt még az előző barátnőm is meg tudta csinálni... akarat kérdése csupán

2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem ilyen a párom, de nem tudom mit kezdenék, ha nem tudná kifesteni lakást, vagy nem tudna villanykörtét cserélni... Ha minden rá hárulna (mert amíg egyedül éltem, akkor is megcsináltam) a mosás, főzés, takarítás és mellette még a ház körüli "szerelni valók" is, akkor valószínűleg kicsapná nálam a biztosítékot.

Nekem nem kell tutyimutyi pasi! :)

2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 szamóca.. ***** válasza:
hát engem baromira zavarna... világ életemben mindent megoldottam sajátkezüleg, nehogymár valami szerencsétlen pasim legyen aki hisztirohamot kap a teddy hengertől:D nem baj ha nem egy polihisztor, de ne legyen szerencsétlen.
2011. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Egyébként a folyamatos ug..tás és baromkodásnak tényleg semmi köze nincs a talpraesettséghez és életrevalósághoz.

Mint ahogy sok kis részeg tini azt hiszi, hogy ők a buli miatt mindent tudnak a világról. Ló..szt. Szóval, ha nem vagy jó technikából, nem parázz, csak old meg valahogy a dolgot. mindegy hogy, mindegy kivel, csak oldd meg!

2011. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Én arról beszélek, hogy nem épp a talpraesett tipus, vagyis nem olyan aki mindig elintéz szinte mindent, aki a jég hátán is megél, szerez mindenhol ismeretséget,tudja hogy beszéljen a nőkkel, aki tökéletesen túd parkolni stb stb.Elintézni elintézi a problémákat, nem sir, viszont látszik, hogy nem egy talpraesett személy.
2011. júl. 8. 17:41
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy se talpra esett, se életrevaló? A karrier, meg a pénz a mégis megvan? Te is csak apuci segge alól másztál ki.
2011. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
LOL, megint tanultam egy új kifejezést. :D Nem is tudtam, hogy teddy hengernek hívják.
2011. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Na mégegyszer.A karrier szorgalomból adódik, a kocsi és ház meg a karrierből, amit saját kezüleg barkácsól meg az ember, nem a szülök segitenek rá adott esetben.Tehát ha úgy vesszük ez is talpraesettség ezen a téren.Viszont egy szoba kifestéséhez, kell egy kis ügyesség meg a többi életképességhez...Egy ember lehet talpraesett egy területen és másokon tök béna ...
2011. júl. 8. 17:48
 10/31 bix ***** válasza:

"Én arról beszélek, hogy nem épp a talpraesett tipus, vagyis nem olyan aki mindig elintéz szinte mindent, aki a jég hátán is megél, szerez mindenhol ismeretséget,tudja hogy beszéljen a nőkkel, aki tökéletesen túd parkolni stb stb.Elintézni elintézi a problémákat, nem sir, viszont látszik, hogy nem egy talpraesett személy."


ebből az egyetlen para a nem tudja hogy kell beszéljen a nőkkel... ez azért nem egyenlő a nem tud parkolnival... te inkább félénk visszahúzódó vagy... van aki ezt szereti, főleg a dominánsabb lányok, bár ők meg néha belehülyülnek majd abba hogy tutyimutyi vagy...

2011. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!