Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos nektek lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek lányok, hogy a pasas talpraesett, életrevaló legyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel anyagiak megvannak, karrier kiépitve,esetleg kocsi is, lakás...ami viszont hiányzik belőle az mondjuk az ügyesség,talpraesettség.Nem döntésképtelenségről beszélek, hanem arról, hogy nem folyton nyomja a showdert és humorizál, nem tud szerelni dolgokat a lakásban, vagy kifesteni a lakást,megszerelni egy kagylót,kilincset stb...
2011. júl. 8. 17:33
1 2 3 4
 11/31 bix ***** válasza:
próbálkozz és mutasd meg neki/k hogy lehet hogy béna vagy, de próbálkozol, és akarsz. ha a végén festő fest ki mert elbsztad (kb lehetetlen...) akkor is látta hogy csináltad, vagy együtt estetek neki. csinálj úgy mintha...
2011. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Te most olyan képességek hiányáról beszélsz, amiket soha nem teszteltél le??
2011. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Jaa, bocs, nem tudtam, hogy egy csavar kicsavarozásához külön végzettség kell... Igen én hibáztam!
2011. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Csak önbizalom kell ahhoz, hogy olyan dolgot elkezdj, amit még soha nem kezdtél el. Jó persze, vannak olyna dolgok, amikhet több hónap gyakorlás kell, de egy csavarhúzáshoz nem kell több hónap gyakorlás. Azok az emberek, akik meg játszák neked, hogy mindenhez értenek, hidd el, nem értenek mindenhez.
2011. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 szamóca.. ***** válasza:
cseszdmeg ha én ki tudok festeni egy szobát akkor már csak te is képes vagy rá... más kérdés ha nem akarsz. na az talán még idegesítőbb:DD:D
2011. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

"Jaa, bocs, nem tudtam, hogy egy csavar kicsavarozásához külön végzettség kell... Igen én hibáztam!"


Hagyjuk most ezt a lekezelő stilus emberek, nem csavar kicsavarásáról beszélek.Apám mindig mindent kivett a kezemből, még egy rohadt kilincset se szereltem fel életemben vagy egy biciklit se javitottam meg stb. stb.A szóbafestés meg nem megy...ilyenekről beszélek.

2011. júl. 8. 17:56
 17/31 szamóca.. ***** válasza:

hát akkor ideje elkezdeni megtanulni ezeket a dolgokat, mert a nők többsége nem akar szakembert hívni egy fénykép felszögeléséhez a falra.

úgyhogy hajrá, kedves kérdező, mutatkozz be a csavarhúzónak és társainak.

2011. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A sobafestést úgy lehet elkezdeni, ha tudod, hogy mik kellenek hozzá. Ha tudod, hogy mit kell csinálni és megvannak az eszközeid. Nylíván nem tudod a plafont kifesteni, ha nincs olyan eszközöd, amivel elérd. De mondom, hívsz egy festőt és akkor már nincs is semmi gáz, ezek nem ciki dolgok.
2011. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen életrevaló és talpraesett. xD Nálam a pasi ott kezdődik hogy megtudja csinálni ha a házban elromlik valami :D Legyen már kicsit életrevaló xD
2011. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen a talpraesettség az a tulajdonság, amely minden férfitól elvárható. ( Egy bizonyos szinten legalábbis.) Gyúrj rá, ha ez hiányzik az énedből!
2011. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!