Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos nektek lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek lányok, hogy a pasas talpraesett, életrevaló legyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel anyagiak megvannak, karrier kiépitve,esetleg kocsi is, lakás...ami viszont hiányzik belőle az mondjuk az ügyesség,talpraesettség.Nem döntésképtelenségről beszélek, hanem arról, hogy nem folyton nyomja a showdert és humorizál, nem tud szerelni dolgokat a lakásban, vagy kifesteni a lakást,megszerelni egy kagylót,kilincset stb...
2011. júl. 8. 17:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem fontos és örülök, hogy a párom ilyen.
2011. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Idézem a kommentedből:

"mindig elintéz szinte mindent, aki a jég hátán is megél, szerez mindenhol ismeretséget,tudja hogy beszéljen a nőkkel, aki tökéletesen tud parkolni"

A férjemre ezek mind jellemzők. Talán azért ilyen, mert nem agyal annyit a dolgokon, hanem nekifog és csinálja.

2011. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mondjuk azért nem állnák neki ezeknek mert egy nő elvárja tőlem, hiszen ők sem tökéletesek...A festéshez azért festőt hivnák, viszont a többi cuccot tuti megoldom, amennyire tudom.Amúgy meg kell, hogy mondjam elkeseritőek a válaszok, mert én tuti nem mondanám azt, hogy nekem egy nő tudjon főzni vagy gyereket nevelni, lehet túl laza vagyok ilyen szempontból de nem szeretem az ilyen elvárásszerü álláspontot.Csak az akaratot lássam a másik személyben, az hogy valaki bénázik az abszolút nem rosszpont a szememben, inkább aranyos....
2011. júl. 8. 20:24
 24/31 anonim ***** válasza:

Azért nem válóok, baromira nem izgat a kilincs. Engem csak az ész érdekel. Tehát teszem azt van egy félelmetesen okos párom (de jó is lenne), akkor engem aztán rohadtul nem izgat kifesti-e a szobát vagy sem. Ezért vannak a szobafestők és a szerelők.

A parkolásért és a vezetésért viszont harapok :)

22/N

2011. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

20:24

20:11 vagyok

Én sem vártam ezeket el a páromtól, de örülök, hogy ilyen. Ő sem várta el tőlem, hogy tudjak főzni, mégis örül neki, hogy tudok és hogy mindig nagyon fincsi házi kaja várja otthon, hogy virágokat ültettem a ház elé és hogy mindig szépen fel van takarítva, stb.

Viszont én nem vagyok olyan talpraesett, mint ő, semmit nem tudok megszerelni, nem tudok jól ügyeket intézni, az emberekkel félős vagyok. Ő pedig kicsit a konyhában mozog ügyetlenül, egy rántottát is nehezen tud elkészíteni.


Ez nem elvárás kérdése, de nálunk jó, hogy így kiegészítjük egymást sok dologban.

2011. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én utálnám, ha mondjuk nem tudná kicserélni az izzót, vagy nem tudná mit csináljon ha eldugult a csap,ha leesett egy csempe stb.Hál istennek az én párom tényleg mindenhez ért, csempéz, vakol,stb.
2011. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Na jó, gondolom itt jön be a szeretet egyeseknél, hogy tudja a párja hibáját, nem szereti benne ezeket de mivel szereti a párját igy eltekint ezek felett.Persze ez azoknál érvényes, akik nem csak magukat szeretik...
2011. júl. 9. 07:00
 28/31 anonim ***** válasza:

Nem, nálam erről szó sincs,nincs párom és minden héten másba vagyok szerelmes, persze igazán senkibe. :)

Csak végiggondoltam és őszintén szólva engem ez rohadtul nem érdekelt soha. Elég talpraesett vagyok én az ilyesmihez. Csak legyen okos és értelmes, ez viszont alap,enélkül még testileg sem tudok vonzónak látni senkit.

A vezetés pedig továbbra is a hülyeségem. Ha nő létemre jól vezetek és parkolok, akkor nehogymár a páromnak, aki talán a gyerekeim apja lesz ne menjen. Ha az én kocsimat húzná meg vagy okoskodna el rajta valamit, akkor minimum egy hónapig nem beszélnénk.

2011. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Furcsa vagy utolsó.A férfiak nem emberek...ők nem hibázhatnak gondolom.
2011. júl. 10. 08:59
 30/31 anonim ***** válasza:

Miért ne hibázhatnának?

Szerintem félreértettél, engem nem érdekel a talpraesettség, ezt írtam 2 kommenten keresztül, kivéve a vezetést, mert arra nagyon pikkelek, de biztosan nem ez lenne az oka, ha valakinek nem mondanék igent.

Én abszolút meg tudom bocsátani a hibákat, pont én ne tudnám. Még a megcsalást, szóval engem ezek nem izgatnak, vannak ennél ezerszer fontosabb dolgok is.

2011. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!