Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok, ha a testükért szeretik őket a pasik?

Figyelt kérdés
Hiszen mikor legelőször meglátjuk is azért kezdünk el ismerkedni, mert valami tetszik rajtuk.
2012. márc. 7. 11:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Megint nem érted utolsó,a testet látod előbb,olvasd el amit írtam figyelmesen,lehet neked 5 diplomád is ha nem izgulok fel rád,nem a diplomádat nyalom.

Tenni kell érte,hogy jó tested legyen.


Teszem azt fitneszes csaj avgy jó alakú,igazi belevaló nőies nő.

Aztán belekerülsz egy kapcsolatba,és ,,leülsz",és felszedsz 10-15 kg,szerinted a pasi veled maradna?

Biztos,hogy nem,ahogy te se ha a pasid eltunyulna.Erre gondolj,a belső ezután,nem csak a test de nagy százalékban a test a fontos meg az anyagiak is,ha a pasi meg tud neked mindent adni önzetlenül,vagy nem kell elmenned dolgozni.Neked nem tetszene?

2012. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
De szeretik, csak akkor mondják, hogy nem amikor b*szogatni akarják valamivel a pasijukat. (Ha az ellenkezőjét mondod, azért b*szogatnak.
2012. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11:45 akár,de informatikáról,programozás,matematikáról,testépítés,nők orgazmusáról,kielégítéséről is.Ezekről főleg. :)
2012. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Jah karrier és célok az lemaradt ezek a profilom :)
2012. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondom h nem tudtok ti semmit a kapcsolatokról. Képzeld h egy KOMOLY kapcsolatban nem csak a külső számít. Mint mondtam: Igen a külsőt szereted meg de ha a későbiekben is csak az számít akk nem is szereted a csajt.

"és felszedsz 10-15 kg,szerinted a pasi veled maradna?"

Képzeld el h igen mert h pont a 2 év alatt híytam 15 kilót és képzeld nem dobott ki. Miért? Mert szeret. De úgy sem fogjátok ezt fel mert sajnos vannak akiknek igenis csak a test számít

2012. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Hát azért nekem is volt komoly kapcsolatom és egyet kell értsek 54%-kal, hogy szerintem is "meg kell tisztelni" azzal a másikat (és nem utolsó sorban magam miatt is fontos), hogy tartod azt a képet, amit ő megszeretett (és ne kelljen kompromisszumokat kötnie). És nem tizenéves csitriként mondom ezt.
2012. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Jah és nem. Nekem nem tetszene ha a pasim tartana el.
2012. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

CSak nehogy később elhagyjon.Nem bántásból írom,csak ezt látom,ha kapcsiba kerültök akkor elhízás,már nem adtok úgy magatokra.Haver is ezért dobta ki a lányt,mert ő mindent meg tett neki, a ,,p_csáját kinyalta fényesre",szó szerint is,mindent megadott neki,erre a csaj hízott nem figyelt oda,persze koppant és kidobta a srác,most otthon van vidéken a ,,cici kiesett a szájából".

Én személy szerint még jobban figyelek magamra,mert ő is olyan aki fullos,akkor nekem is tennem kell minden szempontból.


Ez olyan,hogy tepersz amíg nincs munkád és amikor meg van éppen annyit dolgozol amennyi nem megerőltető,tűrik tűrik de később vagy kirúgnak vagy egy másik frissebb kollégát neveznek ki a helyedre.

Ez egy nagyon jó hasonlat.

2012. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Atya ég. Régen rossz h ha felszedsz egy kicsit és az neki már kompromisszum. Mi megbeszéltük ezt a párommal és megmondta h neki én így is úgy is tetszek.
2012. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

.Cyan. te normálisan látod,helyes így kellene gondolkodni lányok.

A párkapcsolat olyan,mint egy vállalkozás ha pluszokat teszel bele minden téren akkor fejlődik és nagyon jó,ha nem akkor szépen tönkremegy.

2012. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!