Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok, ha a testükért szeretik őket a pasik?

Figyelt kérdés
Hiszen mikor legelőször meglátjuk is azért kezdünk el ismerkedni, mert valami tetszik rajtuk.
2012. márc. 7. 11:13
1 2 3
 1/28 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Az első benyomás természetesen a külső, de hiába a bomba alak, ha az agya helyett egy szivacs van és gyakorlatilag semmiről nem lehet vele kommunikálni. A külső mellett a belső is nagyon fontos, ha nem a legfontosabb.
2012. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
De egy ido utan a testet megszokhatod es jobb utan nezhetsz! Nem?
2012. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt nem szeretjük, ha a testünkért szerettek, hanem ha _csak_ a testünkért szerettek és a jellemünket, személyiségünket, intelligenciánkat észre sem veszitek (persze már aki - már akinél).
2012. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Értelem keresése...

.

.

.

[processing]

.

.

.

[processing]

.

.

.

Nincs találat!

2012. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fiúk sem szeretik, ha a lányok a pénzükért szeretik!


Ez egy kicsit hülye kérdés, nem?

2012. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
:D
2012. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%
Női logika. Legtöbbet a saját külsejükkel foglalkoznak, mégsem szeretik ha csak a külsejük miatt nyitjuk szét a lábukat. Akkor meg miért ennyire fontos a külsőség?
2012. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%

Ezt én se értem,de én ezt fogalmaznám.Én igen 90%-ban a jó alakot meg a nőiességet nézem,mert bárki bármit mond akkor is a külső az elsődleges,aztán persze fontos a személyiség is,de nem ez az első.Azzal a nővel le is kell feküdni,meg ki is kell nyalni,és nem a nyelvizsgáját meg a diplomáját nyalom hanem a p_nciját ahhoz,hogy ezt megtegyem tetszenie kell a csaj nekem.


Biztos,hogy a csaj engem 80%-ban a pénzért és a külsőmért szeret nyilván így van,és utána jön,hogy nyitott vagyok és meg tudom jól dugni(kicsit vulgáris),és figyelek rá,hogy elélvezzen,plusz lehet velem dumálni szinte mindenről.


Van egy mondás:,,Lehet a pénzemért van velem,de nem a bankkártyámat sz_pja". :)

2012. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szart sem tudtok gyerekek. Jelentkezzen akinek volt már normális érett kapcsolata... Mi? H senkinek?? Nem csodálom. Ugyanis IGEN a teste tetszik meg, de ha CSAK azért szereted az gáz. Egy normális kapcsolatban nem csak a testiség ( és nem is a pénz) a fontos.

22/N 2 éve kapcsolatban (nem csak testi dolgok miatt)

2012. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ma 11:25 jót nevettem :D a kvantumfizikáról is lehet veled beszélgetni ?:D
2012. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!