Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lett divat szeretni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat szeretni az elesett, félénk, gátlásos fiúkat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted szeretni valakit divat?
2009. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én értem mire gondol a kérdező. Én úgy gondolom hogy a társadalom már annyira butul elfele, hogy nem csak az ilyen "emo" féle fiúcskákat termeli ki magából, hanem a hozzájuk tartozó kislányokat is. Zsák a foltját megtalálja, ez van. De nem egyforma mindenki, még így se. Én pl az idősebb, magas, nagydarab, izmos és hasas, kopasz, tetovált férfiakat kedvelem, mert szerintem ők az ideális férfi-kép. Nem csupasz csiga és ha valaki beszól a lehelletével falnak vágja. Ilyen a mostani párom is, már 3 éve. Tehát vannak azért még kivételek :)
2009. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok

Menj ki egy Fradi-Újpest meccsre, ha annyira kemény fiúkra vágysz.

2009. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt válasznak szántad a kérdésemre?

Egyébként három éve nem volt fradi-újpest meccs sajnos.

2009. jún. 9. 13:16
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Első, harmadik komment írója vagyok.

Miből gondolod, hogy divat lett?

Egyébként Engem meg az zavar, hogy mostanában a lányok körében az a divat, hogy 40 éves pasikkal jönnek össze, de jobb ha inkább nem foglalkozom Velük.

2009. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
ez nem divat kérdése! legalábbis nálam sosem volt divat kérdése az, hogy épp ki tetszik meg...
2009. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Én nem úgy veszem észre, hogy ez divat lenne...
2009. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát Én se. 21/F
2009. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

hát én pl nem igazán szeretem a visszahúzódó "nyápic", pátyolgatni való fiúkat . ez van

szerintem egy fiú legyen fiú , ne pedig sírós anyámasszony katonája xD

mondjuk testépítőnek se kell lenni, az se baj ha vékony és nem olyan erős, de legalább legyen bátor és ne hagyja magát.

2009. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan már, szerintem sem "divat"! Nézd meg, hogy hány olyan kérdés van itt is, hogy "Miért kellenek a nőknek mindig a rosszfiúk?"

Minden nőnek van egy típus, ami bejön: valaki a művésziebbeket szereti, valaki a sportolókat, van aki a macsó típust, és olyan is van, aki pl. a nyuszikat :)

És ez szerintem korfüggő is. Nem mindegy, hogy egy tinédzsert kérdezel a kedvenc pasitípusáról, egy szeleburdi huszonévest, vagy egy érett negyvenes nőt :)

2009. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!