Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális az h tök laza vok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az h tök laza vok a lányokal, aki iránt szerelmet érzek azzal pedig naon gátlásos?

Figyelt kérdés
Annyira h még talán az arcomra is kiül.Pedig elég sűrűn csajozok,és álítólag rosszul se nézek ki.
2011. aug. 6. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel 14éves kisfiú vagy, így igen.
2011. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó neked én minden csajnál gátlásosá válok.... és amugy no para de az igaz hogyha ezt valaki tudja akkor azt is tudni fogja hogy mikor kibe vagy szerelmes
2011. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem talált mert 20 vok!
2011. aug. 6. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:
agyilag vagy 14 te kis lazagyerek-.-
2011. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Akik meg bunkózni járnak fel, takarodjanak, itt látszik, hogy szellemileg ők sem többek 14-nél. (Elnézést a normális tizennégy évesektől.)
2011. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányokkal tök laza vagy akikbe meg szerelmes vagy azokknál parázol???? háááááááát.....necces mert ha a lányokkal laza vagy akkor bizonyám barátom ebből a leírásból te MELEG avgy
2011. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sok paraszt nemtom minek ír.

Magamból kiindulva szerintem normális. Én is nagyon jól elvok a csajokkal de ha olyannal beszélgetek aki iránt érzek valamit vele másképp beszélek, nemtudok úgy beszélni vele mint a többi lánnyal.

2011. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!